Про нас

Про нас

Наручний комп'ютер у форматі стильного спортивного годинника.
От що пропонує бренд Garmin!

Смарт-годинник американського виробництва може функціонувати самостійно або в парі зі смартфоном. Розумні пристрої здатні виконувати широку низку завдань. Датчик пульсу та трекери активності дозволять відстежувати показники здоров'я та підтримувати у хорошому стані фізичну форму. Вони підкажуть, коли Вам потрібен буде відпочинок з урахуванням рівня стресу. GPS-навігатор допоможе прокласти маршрут на незнайомій місцевості. А за допомогою платіжного сервісу Garmin Pay користувач гаджета, не маючи на руках банківської картки та телефону, без проблем розплатиться за покупки.

Звучить багатообіцяюче, а на практиці – все набагато цікавіше!

Функціонально смарт-годинник Гармін підрозділяється на
5 основних груп:

  • Універсальні (мультиспорт) моделі. Їх розробляли з перспективою використання для різних видів спорту. Це ідеальний вибір для спортсменів, які займаються тріатлоном, захоплюються їздою велосипедом і не тільки.
  • Годинник GPS, базовий акцент яких – бег. Вони допоможуть підвищити ефективність тренувань, відстежуючи темп, відстань, серцебиття та багато іншого.
  • Фітнес-годинник. Їх ми рекомендуємо купити активним людям, для яких турбота про здоров'я та комфорт – не порожні слова. «Розумний» годинник допоможе краще дізнатися, як працює організм, контролюватиме кількість зроблених кроків, спалені калорії, сон.
  • Спеціальна гольф-лінійка годин порадує гравців безліччю цікавих додатків та підказками, як зробити точний удар.
  • Водонепроникний годинник для плавання. Вони візьмуть на себе роль тренера, відобразять результативність тренувань у басейні та відкритій воді.

Наша компанія є офіційним представником Garmin в Україні. Постачання – безпосередньо зі США.
Це на 100% оригінальний сертифікований товар.
Смарт-годинник продається з офіційною гарантією від виробника. Повний пакет сервісних послуг додається

Смарт-годинник Garmin та аксесуари до них Ви можете замовити з доставкою по Дніпру та за його межі – у всі пункти України.

Відомості про компанію

Загальна інформація
Назва
Garmin
Телефони
Показати всю інформацію про компанію