Серію фітнес-годинників Venu 3 чекали вже давно. І ось, нарешті, 30 серпня 2023 року компанія Garmin оголосила про її запуск у продаж. На вибір пропонуються два розміри корпусу: 41 мм / екран 1,2 дюйми (Venu 3) та 45 мм / екран 1,4 дюйми (Venu 3S). Оновлені пристрої вже доступні для замовлення у нашому магазині з доставкою по Україні.
Функціонально годинники Гармін Вену 3-ї лінійки орієнтовані на роль фітнес-тренера на зап'ясті та надання персональних даних про здоров'я користувача. В них завантажено понад 30 спортивних програм для занять на відкритому повітрі та в приміщенні, наприклад, бігом, плаванням, ходьбою, тенісом, велоспортом, йогою тощо. За допомогою програми Garmin Connect можна створювати власні тренування на базі більш ніж 1600 вправ.
Спортивні годинники оснащені датчиком серцевого ритму та пульсоксиметром, крокоміром, лічильником пройдених поверхів та спалених калорій. Поряд із традиційними для серії Venu функціями в моделі 2023 року закладено нові опції для фітнесу та відстеження самопочуття. Зокрема, є режим для користувачів інвалідного візка. Вперше в меню розумних пристроїв Гармін додано функцію виявлення денного сну.
Крім того, власники годинників Garmin Venu 3 зможуть і вдень, і вночі вести спостереження за своїм здоров'ям, використовуючи різноманітну статистику: зокрема, про дихання, стресове навантаження, пульс, енергію організму і якість сну. Фітнес-годинник навіть підкаже, як легше адаптуватися до зміни часових поясів під час далеких поїздок.
Якщо ви цінуєте в спортивному годиннику підвищену точність GPS, серія Garmin Venu 3 її вам забезпечить. Вона також підтримує кілька супутникових систем GNSS, має 8 Гб вбудованої пам'яті, сховище для музики, з'єднується як з iPhone, так і телефонами Android.
Важливо підкреслити наявність вбудованого динаміка та мікрофона, а також сумісність годинника з голосовим помічником телефона. Якщо сполучений телефон знаходиться в зоні дії Bluetooth, користувач зможе дзвонити та відповідати на телефонні дзвінки безпосередньо зі свого годинника.
Новинка третього покоління Вену: користувачі Android, надсилаючт текстові повідомлення із зап'ястя, тепер можуть додавати фотографії.
До списку вбудованих датчиків включено компас, барометричний висотомір, датчик освітленості, термометр, гіроскоп та акселерометр. У пристроях також використовується модуль NFC.
А ось вбудованого світлодіодного ліхтарика, який зустрічається в деяких останніх лінійках Garmin, у серії Venu 3, на жаль, немає. Однак додано функцію екранного ліхтарика.
Докладніше про можливості Вену 3 та нововведення ми розповімо далі, так що рекомендуємо дочитати статтю до кінця.
Стиль оформлення та матеріали
Відрізняються нові годинники Garmin Venu 3 між собою за кольором та матеріалом ремінця, а це або силікон, або дорожчий варіант – натуральна шкіра. Ремінці знімні, легко замінюються.
У моделей з діаметром корпусу 41 мм ширина ремінця становить 18 мм, довжина – 110-175 мм. У 45-міліметрових Venu 3 ширина ремінця сягає стандартних 22 мм, такий ремінець підійде для зап'ястя з обхватом 135-205 мм.
Вага Гармін Вену 3:
- із силіконовим ремінцем: 47 г, зменшені версії годинника – 40 г;
- зі шкіряним ремінцем: 42 г, версія "S" – 34 г.
Основою корпусу послужив ударостійкий пластик, армований скловолокном. Рамка годинника виготовлена з нержавіючої сталі. В одних моделей метал грає природним холодно-сріблястим блиском, в інших – має чорне або світло-золотисте покриття.
Екран захищає скло Gorilla Glass 3-го покоління, виготовлене за технологією Native Damage Resistance. За міцністю воно не поступається і навіть, як стверджує розробник матеріалу, перевершує сапфірове скло.
Стиль оформлення Garmin Venu 3 New – унісекс, типовий для спортивних смарт-годинників. Хоча все ж таки проглядається тенденція розмежування дизайну годинника для чоловіків і жінок: моделі з меншим розміром корпусу Venu 3S більше орієнтовані на жіноче зап'ястя, про що також свідчить палітра з п'яти м'яких приглушених тонів, а також їхнє цікаве поєднання в оформленні. У тому числі ви знайдете годинник у кольорі запорошеної троянди або шавлії, слонової кістки, сланцю або в теплому відтінку сірого, який також відомий як французький сірий і виглядає особливо елегантно.
Великі 45-міліметрові годинники оформлені більш строго, якраз на чоловічу руку: у чорному або сріблясто-білому варіантах.
Багато наших клієнтів, вирішуючи, чи варто купити годинник Garmin Venu 3, запитують про його водонепроникність. Відповідаємо: конструкція годинника досить герметична, щоб відповідати рівню захисту від води 5 АТМ. Це означає, що дозволяється плавання з Venu 3 на глибині до 50 метрів.
Роздільна здатність екрана та час автономної роботи батареї
Годинники Venu 3 і Venu 3S відрізняються один від одного роздільною здатністю сенсорного дисплея і тривалістю роботи від одного заряду. Годинники з екраном 1,4 дюйми третьої серії Вену за обома цими параметрами перевищують маленькі годинники 1,2 дюйми версії «S».
Кількість пікселів по горизонталі та вертикалі у графічному режимі AMOLED-екранів Venu 3 становить 454 х 454, що на 64 пікселі більше, ніж у Venu 3S.
Тривалість роботи Вену серії 3 з екраном 1,4″:
- у звичайному режимі годинника – 2 тижні;
- у режимі економії заряду – майже 4 тижні;
- тренування з використанням лише GPS – близько 26 годин;
- у форматі роботи «Всі системи GNNS» – до 20 годин, а якщо в цьому ж форматі, але ще й з музикою – до 11 годин.
Тривалість роботи Вену 3 з екраном 1,2″:
- у режимі годинника – 1,5 тижні;
- у режимі економії заряду – близько 3 тижнів;
- тільки GPS – до 21 години;
- «Всі системи GNSS – до 15 годин, а GNSS + музика – до 8 годин.
Якщо порівнювати серію Venu 3/3S з попередньою серією Venu 2 Plus з автономністю роботи до 9 днів у звичайному режимі, то в обох її версій показники автономності дещо кращі.
Що додалося у серії Garmin Venu 3
Поліпшене відстеження сну: тренер сну та виявлення дрімання
Це перший годинник в асортименті Гармін, який здатний визначити, коли його власник дрімає і яку користь дрімання приносить тілу. Конкуренти Apple, Samsung і Google сьогодні здатні запропонувати розумний годинник, який відстежує сон тільки вночі. А серія Гармін Вену 3 може стежити і за денним сном.
Функція «Тренер сну» відстежує різні дані, такі як щоденний рівень активності, історія сну та варіабельність серцевого ритму (HRV). До того ж відстеження вночі ВСР також є новою опцією, яку вперше додано до годинника серії Venu.
Розумні пристрої Гармін не тільки збирають інформацію про сон (його стадії, час, коли ви заснули, і тривалість сну), але і видають рекомендації користувачеві, скільки потрібно поспати для збереження оптимальної працездатності на наступний день, а також як покращити сон.
Щоденне зведення та ранковий звіт
Щоденне зведення – ще один новий інструмент Garmin. Він дуже схожий на ранковий звіт (який також був доданий до Venu 3 – оцінка сну, відновлення, ВСР та інших даних), але надає огляд щовечора, а не вранці.
Поліпшена функція Body Battery
Щоб зрозуміти, скільки в запасі у вас енергії тіла, також передбачено опцію Body Battery. Вона визначає рівень енергії за шкалою від 1 до 100 і в оцінці враховує ВСР, стрес, повсякденну активність, зокрема сон. За допомогою Garmin Venu 3 ви зможете зрозуміти, чи готові до завтрашніх активних тренувань, чи ваш організм виснажений, потребує спокійного сну.
Режим інвалідного візка
Цей інструмент у своїх годинниках компанія Гармін теж використовує вперше. За принципом дії він схожий на крокомір, тільки розумний гаджет у режимі інвалідного візка рахує кількість поштовхів замість кроків, відстежується рух рук. А замість рекомендацій про необхідність встати і розім'ятися, смарт-годинник протягом дня нагадуватиме про зміщення ваги, що допоможе уникнути появи пролежнів.
Додатково Venu 3 запропонує користувачу інвалідного візка перевірку бокового руху та різні програми для вправ. Цей режим можна використовувати і людям, які змушені довго перебувати у сидячому положенні, наприклад, у машині.
Новий оптичний датчик серцевого ритму
Компанія Гармін оснастила Вену 3 найновішим оптичним пульсометром Elevate V5. Це суттєвий крок уперед для годинників фітнес-категорії. До цього датчиком серцевого ритму останньої модифікації були укомплектовані лише годинники вищого професійного та цінового рівня – наприклад, Fenix 7 Pro.
На жаль, на цей момент годинник Venu 3 не підтримує технологію ЕКГ, яка доступна на Venu 2 Plus. Хоча у лінійці передбачено сумісне обладнання. Передбачається, що датчик ще не сертифікований для отримання показань ЕКГ. Коли Garmin дочекається схвалення FDA, опцію ЕКГ буде розблоковано.
Збільшений розмір шрифту для ідеальної читабельності
Компанія Гармін дбає про комфорт та здоров'я своїх клієнтів, розробляючи нові функціональні можливості для спортивного годинника. Серед таких – можливість вибрати один із двох шрифтів: великий і маленький. Отже, якщо у вас поганий зір, не переживайте, купуючи годинник смарт Вену 3, – вам буде легко зчитувати на зап'ястному дисплеї показання приладу.
Додамо, що оновлення інтерфейсу користувача не обмежується вибором шрифтів. Розробники Гармін також спростили навігацію між віджетами, розширили функцію ярликів та збільшили кількість циферблатів.
Сеанси аудіорелаксації
Щоб не залишити без уваги психічне здоров'я користувачів смарт-годинників, до набору інструментів Venu 3 також було додано режим керованої медитації. Сеанси медитації проводяться під голосові підказки аудіогіду, передбачено візуальну та кінетичну стимуляцію. Щоб позбутися стресу і тривожності, ви можете вибрати один із трьох встановлених режимів медитації: відновлюючий і заспокійливий, фокусуюча мантра (аудіопідказка) або медитація усвідомленості. Можна також налаштувати власний режим медитації. З цікавого відзначимо можливість слухати так званий білий шум, який навіює асоціації з океаном.
Додано нові можливості для більш просунутих тренувань
Насамперед йдеться про такі інструменти, як «Час відновлення» та «Ефективність тренування». Ви зможете зрозуміти, як кожне тренування впливає на ваш організм. Якщо потрібне відновлення, розумний годинник Гармін Вену підкаже, скільки часу знадобиться для цього.
Також з нових корисних функцій варто відзначити «Рівень напруги». Іншими словами, годинник оцінить і запам'ятає, наскільки складним для вас було те чи інше тренування.
Користувачі Venu 3 зможуть створювати/додавати прямо в годиннику інтервальні тренування для бігу та їзди на велосипеді, визначати максимальний показник VO2, відстежувати хвилини помірної та високої інтенсивності. Опція визначення потужності їзди на велосипеді у ватах теж є, але вона працює тільки у поєднанні із сумісним вимірювачем потужності або домашнім велосипедом.
Спортсменам, які бажають підготуватись до забігів на 5, 10 або 21 км, пропонується скористатися безкоштовними адаптивними планами тренувань Garmin Coach.
Кому варто купити годинник Venu 3 Garmin?
Представлення громадськості своєї нової лінійки годинників Вену 3 компанія Гармін провела під гаслом «Розуміючи все тіло, живучи кожну секунду». І цим, мабуть, усе сказано.
Якщо ви хочете краще зрозуміти своє тіло, цілодобово моніторити стан здоров'я, рахувати кроки, слухати музику, швидко отримувати прямо на годинник дзвінки та повідомлення від друзів і водночас не турбуватися через необхідність часто заряджати батарею – придивіться до нового аксесуара Venu 3. З його допомогою вам простіше буде адаптувати свій порядок дня під максимально здоровий спосіб життя.
Годинник для здоров'я рекомендований людям похилого віку та інвалідам-візочникам. Завдяки новим сучасним функціям він стане приємним сюрпризом для спортсменів-аматорів. Особливо сподобається серія Вену 3-го покоління жінкам за рахунок своєї елегантності. Та й багато чоловіків не відмовляться прикрасити брендовим спортивним годинником свій повсякденний стиль.
Серія Venu 3 дійсно виглядає яскраво, іміджево. Різноманітність кольорів, кожен з яких поєднується з різними кольорами ремінців, дозволяє підібрати аксесуар практично до будь-якого образу: не тільки спортивного костюма, але й ділового.
Деталі про те, як купити годинник Garmin в Україні з доставкою до вашого регіону, дізнавайтесь у менеджерів нашого фірмового магазину. Чекаємо на ваші дзвінки!