Смарт-годинник Garmin Forerunner 745 білий з білим ремінцем

Смарт-годинник Garmin Forerunner 745 білий з білим ремінцем від компанії Garmin - фото 1
18 880 ₴
В наявності

Доставка

 Кур'єрська службаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата частинами
 Миттєва розстрочка

Опис

Встановлюйте нові персональні рекорди

  • Біговий GPS-годинник Forerunner 745 створений для таких бігунів та триатлетів, як ви, котрі хочуть бачити деталізовані статистичні дані та готові плани тренувань прямо у своєму годиннику одночасно зі смарт функціями.
  • Плавайте, катайтесь на велосипеді, бігайте, займайтесь триатлоном — робити це все дозволять попередньо завантажені профілі активностей.
  • Ви цікавитесь деталізованою статистикою? Цей годинник її забезпечить. До ваших послуг значення VO2 max, тренувальне навантаження та багато інших даних.
  • Отримуйте щоденні рекомендації по тренуванням, створені спеціально для вас на основі ваших попередніх тренувань.
  • Правильна музика має значення. Синхронізуйте свої улюблені композиції з музичних сервісів з годинником та завантажуйте треки напряму у його пам’ять.
  • Безконтактні платежі Garmin Pay™ дозволяють оплачувати покупки своїм годинником1.
  • Запасу батареї вистачить для будь-яких перегонів. Годинник забезпечує до 6 годин роботи в режимі GPS з музикою.

Серія годинників Forerunner 745

Розроблений для будь-яких умов

Forerunner 745 призначений супроводжувати вас в усіх ваших спортивних заняттях. Годинник може витримати до 200 пробіжок, велопоїздок та довгих запливів.

Міцний і комфортний у носінні

Forerunner 745 – наш найкомпактніший та найлегший повнофункціональний розумний годинник для бігу та триатлону, максимально комфортний для тренувань, перегонів та повсякденного життя.

Поставте ефективність на перше місце

Forerunner 745 допомагає покращити свою продуктивність на тренуваннях

Щоденні рекомендації по тренуванням

Щоб скласти план тренувань, в якому враховуються ваші цілі та рівень вашої фізичної підготовки, отримуйте щоденні рекомендації для пробіжок та велопоїздок, що створюються на основі вашого актуального тренувального навантаження та статусу тренування.

Forerunner 745 надає щоденні рекомендації для тренувань

Показник «Тренувальний ефект»

Дізнайтесь, як ваші тренування впливають на розвиток витривалості, швидкості та потужності за допомогою аеробного та анаеробного тренувального ефекту.

Forerunner 745 надає дані по ефективності тренувань

Час відновлення

Після кожного тренування, показник «час відновлення» покаже, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Годинник враховує інтенсивність тренування і такі фактори, як стрес, щоденна активність та сон.

Forerunner 745 надає дані по ефективності тренувань

Вбудовані спортивні додатки

Користуйтесь спортивними додатками для бігу, велоспорту, триатлону, плавання в басейні, у відкритій воді тощо. Під час перегонів та брік-сессій, переключайте спортивні програми натисканням однієї кнопки.

Forerunner 745 включає велику кількість спортивних програм

VO2 Max

Тренуйтесь розумніше, знаючи своє значення VO2 max, що показує, якої інтенсивності тренування ви можете витримати. Цей параметр бере до уваги навіть зміни вашої ефективності, які можуть бути обумовлені спекою або висотою.

Forerunner 745 вимірює VO2max

Прогноз змагань

Цей спеціалізований інструмент враховує рівень вашої фізичної підготовки та історію тренувань, щоб допомогти вам досягти своєї цілі на перегонах, а також дозволяє наочно побачити, як ваше тренування впливає на прогнозований час фінішу.

Forerunner 745 надає прогнози змагань

Показник «Стан продуктивності»

Коли ви бігаєте, Forerunner 745 аналізує темп, частоту серцевих скорочень2 та мінливість церцевого ритму для оцінки в реальному часі вашої здатності інтенсивно тренуватись (показувати високі результати).

Forerunner 745 визначає стан продуктивності на тренуваннях

Тренувальне навантаження

Цей показник вимірює об’єм ваших тренувань за останні 7 днів та порівнює його з оптимальним рівнем для вашої тренувальної історії.

Годинник для триатлону та мультиспорту Forerunner 745 визначає тренувальне навантаження

Статус тренування

Цей параметр оцінює нещодавну історію ваших тренувань та показники продуктивності, щоб визначити рівень складності вашого поточного тренування: продуктивне, на піку або на межі можливостей.

Forerunner 745 визначає статус тренувань

Велосипедна потужність

Підключіть годинник до сумісного датчика потужності Garmin (продається окремо), щоб бачити свою велосипедну динаміку, FTP та розширені методи тренування.

Forerunner 745 визначає велосипедну потужність

Пульсометр на зап’ясті

Переглядайте свій пульс2 з одного погляду на екран годинника, отримуйте повідомлення про зміни пульса та користуйтесь іншими функціями, які дозволять вам отримати максимум від спортивних занять.

Forerunner 745 має вбудований високоточний пульсометр

Бігова динаміка

При використанні з компактним акссесуаром3, Forerunner 745 вимірює ключові бігові метрики, на кшталт каденсу, довжини кроку, часу контакту з землею з визначенням балансу тощо.

Forerunner 745 надає дані бігової динаміки

Підтримка MULTI-GNSS навігації

Годинник Forerunner 745 використовує декілька глобальних супутникових систем навігації (GPS, GLONASS та Galileo) для кращого прийому сигналу у складних умовах, де один лише GPS не впорається.

Forerunner 745 підтримує декілька навігаційних систем

Тренувальні плани Garmin Coach

Безкоштовні адаптивні плани тренувань Garmin Coach від досвідчених тренерів швидко проведуть вас до ваших цілей. Тренування синхронізуються напряму з вашим годинником.

Forerunner 745 включає функцію Garmin Coach

Створюйте більше маршрутів

Створюйте власні маршрути у додатку Garmin Connect™4 і у вас ніколи не закінчаться місця для бігу. Також плануйте їх на інших платформах, таких як Strava та Komoot, а потім автоматично синхронізуйте з годинником Forerunner.

Створюйте маршрути з Forerunner 745

Популярні маршрути Trendline™

Використовуючи мільярди миль даних, завантажених бігунами та велосипедистами, Garmin Connect може віднайти для вас найкращий маршрут серед найпопулярніших доріг та трейлів.

Forerunner 745 включає популярні маршрути Trendline

Створений для бігунів та триатлетів, як ви

Forerunner 745 cтворений для бігунів та триатлетів, як ви

Пульсоксиметр Pulse Ox

Пульсоксиметр5 на зап’ясті вимірює ступінь насичення крові киснем, щоб надати вам повну картину того, наскільки якісно ви спите або як ви пристосовуєтесь до висоти.

Forerunner 745 має вбудований пульсоксиметр Pulse Ox

Моніторинг енергії Body Battery™

Стежте за рівнем енергії в тілі, щоб якнайоптимальніше розподілити час між активністю та відпочинком.

Forerunner 745 включає показник енергійності Body Battery

Стежте за менструальним циклом

Спостереження за менструальним циклом допоможе вам налаштувати свої тренування таким чином, щоб отримати найкращий результат у кожній фазі циклу та сплатнувати участь у перегонах.

Forerunner 745 відстежує менструальний цикл у жінок

Музика на вашому зап’ясті

Синхронізуйте свої плейлисти з обраних музичних сервісів6 зі своїм годинником. У пам’яті Forerunner 745 можуть зберігатись до 500 пісень.

Forerunner 745 включає вбудований музичний плеєр

Безконтактні платежі Garmin Pay™

З легкістю оплачуйте покупки своїм годинником за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay1 та платіжних карток від банків-учасників.

Forerunner 745 включає безконтактні платежі Garmin Pay

Смарт нотифікації

Отримуйте електронні листи, текстові та інші повідомлення на свій годинник при сполученні з сумісним смартфоном.

Forerunner 745 відображає смарт повідомленння при синхронізації з телефоном

Функції безпеки та стеження

Якщо ви почуваєте себе у небезпеці, або якщо ваш годинник зафіксував аварію, функції «Допомога» та «Детектор аварій»7 відправлять ваші координати вашим екстреним контактам.

Forerunner 745 включає функції безпеки та стеження

Магазин Connect IQ™

Завантажуйте користувацькі циферблати, поля з даними, додатки та віджети з магазина Connect IQ8.

Скачуйте додаткові додатки, віджети та циферблати на Forerunner 745 з магазину Connect IQ

Garmin Connect

Завантажуйте свої тренування в додаток Garmin Connect, щоб взаємодіяти з захоплюючою онлайн спільнотою спортсменів з усього світу. Спілкуйтесь, беріть участь у змаганнях та діліться своїми перемогами в соціальних мережах.

Завантажуйте свої тренування в додаток Garmin Connect, щоб взаємодіяти з захоплюючою онлайн спільнотою спортсменів з усього світу

Час роботи батареї

Отримайте до 1 тижня автономної роботи в режимі смарт годинника та до 6 годин в режимі GPS з музикою. В режимі UltraTrac™ ваш годинник протримається до самого кінця вашої найдовшої гонки.

Forerunner 745 має довгу автономну роботу

1 Банки, що підтримують Garmin Pay.

2 Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. 

3 У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.

4 Необхідно встановити спеціальний мобільний додаток на сумісний смартфон та синхронізувати його з годинником Venu Sq.

5 При синхронізації з сумісним смартфоном. Для користування функціями безпеки та стеження.

6 При синхронізації зі смартфоном або ПК зі встановленим додатком Connect IQ.

Комплектація

  • Годинник Forerunner® 745
  • USB-кабель
  • Інструкція

Характеристики

Код товару
010-02445-13
Колір
білий
Гіроскоп
так
Тип дисплея
кольоровий, трансфлективний MIP
Видео
https://www.youtube.com/embed/JXh6et6BY7c
Показати всі