Смарт-годинник Garmin MARQ Captain (Gen 2)

Смарт-годинник Garmin MARQ Captain (Gen 2) від компанії Garmin - фото 1
94 999 ₴
В наявності
Від 6 554.93 ₴/міс Умови кредитування

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата частинами
 Миттєва розстрочка

Опис

MARQ CAPTAIN

ПОШУК ДОСКОНАЛОСТІ ВИЙШОВ НА НОВИЙ РІВЕНЬ

ВИ ДОСЛІДЖУЄТЕ НЕВІДОМІ ТЕРИТОРІЇ ТА РОЗСУВАЄТЕ КОРДОНИ. 

ВИ ВИМАГАЄТЕ НАЙКРАЩОГО. ВИ ХОЧЕТЕ СУЧАСНИЙ ГОДИННИК-ІНСТРУМЕНТ, ЯКИЙ ВІДОБРАЖАТИМЕ ВАШУ ПРИСТРАСТЬ ДО ПРИГОД.

ТАК ТРИМАТИ!

З МАРКУВАННЯМ ТАЙМЕРА РЕГАТИ І КЕРАМІЧНОЮ ВСТАВКОЮ НА БЕЗЕЛІ

ВИ ЗДАТНІ ТЕРПІТИ. ВАШ ГОДИННИК ТЕЖ.

ВИГОТОВЛЕНИЙ З ТИТАНА GRADE-5

КУПОЛОПОДІБНА ЛІНЗА ІЗ САПФІРА

ДАЄ КРИСТАЛЬНО ЧИСТЕ ЗОБРАЖЕННЯ НА ДИСПЛЕЇ

ПРИГОЛОМШЛИВИЙ AMOLED-ДИСПЛЕЙ

І ЧУТЛИВИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

ВІДПРАВЛЯЙТЕСЯ У ВІДКРИТЕ МОРЕ

З ВИШУКАНИМ СМУГАСТИМ ФРАНЦУЗЬКИМ ЖАККАРДОВИМ РЕМІНЦЕМ

НАВІГАЦІЯ ПО МОРЮ

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ВАШОГО КАРТПЛОТТЕРА GARMIN

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ДИЗАЙН

Цей розкішний сучасний годинник-інструмент, створений для життя біля керма, оснащений смугастим жаккардовим ремінцем з нейлону, натхненним вітрильними перегонами, і приголомшливим сенсорним дисплеєм AMOLED з традиційними кнопками управління. Корпус діаметром 46 мм виготовлений із надміцного титану Grade-5.

ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ

Отримайте неймовірну продуктивність батареї, щоб не відставати від експедицій. Літієва батарея, що перезаряджається, працює до 16 днів у режимі смарт-годинника і до 6 днів у постійно включеному режимі.

ТАЙМЕР РЕГАТИ

Позначте час старту за допомогою спеціального таймера зворотного відліку. GPS-приймач допоможе визначити ідеальне положення у момент старту.

ПОТОЧНІ ДАНІ (STREAM DATA)

Переглядайте дані, включаючи глибину води, оберти двигуна, вітер, дані користувача та багато іншого, прямо на зап'ясті, коли ви підключаєте годинник MARQ Captain до сумісних пристроїв вашого човна.

ЛЮДИНА ЗА БОРТОМ (MAN OVERBOARD)

Ви зможете відзначити людину за бортом одним натисканням. Стрілка напряму та зворотний відлік відстані допомагають виконати швидке виявлення того, хто впав за борт.

КЕРУВАННЯ АВТОПІЛОТОМ

Навіть коли ви не біля керма, ви можете керувати своїм човном. Отримайте доступ до програми автопілота, щоб змінити напрямок, увімкнути керування за шаблоном і рухатися за маршрутом GPS.

АУДІОСИСТЕМА FUSION-LINK  

Керуйте бортовою розважальною системою зі свого годинника за допомогою вбудованої програми Fusion-Link    Lite.

ПОВНИЙ ЗВ'ЯЗОК

MARQ Captain підключається до деяких сумісних картплоттерів Garmin і дистанційно керує основними функціями багатофункціонального дисплея, включаючи масштабування карти, планування найкоротшої відстані, стереосистему  Fusion®  , автопілот та багато іншого.

ФУНКЦІЯ WAYPOINT MARKING (МАРКУВАННЯ ПУНКТІВ)

Не треба повертатися до штурвала, щоб відзначити кожен улов; використовуйте годинник, щоб розміщувати дорожні точки картплоттера з будь-якої точки човна.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ GARMIN SAILASSIST  

Коли справа доходить до вітрильного спорту, не просто визначайте час старту — візуалізуйте його. Створіть віртуальну стартову лінію, щоб розрахувати ідеальний старт. Крім того, використовуйте галс-помічник, щоб побачити, чи йдете ви вперед чи вгору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ТРИВОГИ

Для кращої ситуаційної обізнаності на воді годинник-інструмент MARQ Captain попереджає вас про неминучі зміни припливу та переміщення якоря.

ФУНКЦІЯ TACK ASSIST (ДОПОМОГА ПРИ ПЕРЕХОДІ НА ІНШИЙ ГАЛС)

Відточіть свою тактику за допомогою функцій вітрильного спорту разом із сумісним смартфоном. Функція Tack Assist допоможе визначити, чи йдете ви проти вітру або за вітром.

ФУНКЦІЯ JET LAG ADVISER

Допоможіть звести до мінімуму наслідки зміни часових поясів за допомогою рекомендацій щодо освітлення, графіку сну та вправ під час наступної дальньої поїздки. Введіть дані про поїздку в календарі програми для смартфону Garmin Connect   і відстежуйте, як ваш біологічний годинник адаптується до нового пункту призначення.

ПУЛЬС НА ЗАП'ЯСТІ

Годинник постійно вимірює частоту серцевих скорочень 1  і попереджає вас, якщо вона залишається занадто високою або занадто низькою, коли ви відпочиваєте. Це також допомагає оцінити, наскільки старанно ви працюєте під час занять - навіть під час плавання.

ХАРАКТЕРИСТИКА ЗДОРОВ'Я SNAPSHOT  

Запишіть 2-хвилинний сеанс для фіксації ключових статистичних даних, включаючи частоту серцевих скорочень, варіабельність серцевого ритму, Pulse Ox  2  , дихання та стрес. Потім створіть звіт із цією статистикою, щоб поділитися ним через програму Garmin Connect на сумісному смартфоні.

ОЦІНКА СНУ І РОЗШИРЕНИЙ МОНІТОРИНГ СНУ

Отримайте повне розбивання за фазами легкого, глибокого та швидкого сну 1 . Переглядайте все це в спеціальному віджеті, який містить у собі вашу оцінку сну та інформацію.

МОНІТОРИНГ ЕНЕРГІЇ BODY BATTERY™

Оптимізуйте запаси енергії вашого тіла, використовуючи варіабельність серцевого ритму, стрес, сон та інші дані, щоб визначити, коли ви готові до активності або коли вам може знадобитися відпочинок.

ВІДСТЕЖЕННЯ СТРЕСУ

Варіабельність серцевого ритму використовується для розрахунку оцінки рівня стресу, тому ви можете побачити, чи у вас був спокійний, збалансований або напружений день.

СПОРТИВНІ ДОДАТКИ

Використовуйте попередньо завантажені профілі занять для бігу по пересіченій місцевості, плавання, бігу, їзди на велосипеді, походів, веслування, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння та багато іншого.

ГОТОВНІСТЬ ДО ТРЕНУВАНЬ

З того моменту, як ви прокинетеся, отримаєте оцінку готовності, що ґрунтується на якості вашого сну, відновленні, тренувальному навантаженні та багато іншому, щоб ви могли визначити, чи гарний день для того, щоб ретельно працювати або розслабитися.

СТАТУС ВСР

Отримайте більш глибоке уявлення про свій загальний стан здоров'я, тренування та відновлення за допомогою варіабельності серцевого ритму під час сну на основі технології, розробленої командою Firstbeat Analytics    .

СТАТУС НАВЧАННЯ

Використовуючи нові індикатори, такі як статус ВСР, історія ваших останніх вправ і продуктивність, ви зможете легко отримати уявлення про свої спільні зусилля, а також про те, чи тренуєтеся ви продуктивно, досягаєте піку чи відчуваєте напругу.

РОБОЧА ПОТУЖНІСТЬ

Отримуйте на своєму зап'ястку безперервні виміри того, скільки енергії ви докладаєте під час бігу, використовуючи додатковий модуль Running Dynamics Pod або монітор HRM-Pro ™ Plus.

АНІМОВАНІ ТРЕНУВАННЯ

В цьому годиннику є прості анімовані кардіо-, силові тренування, тренування з йоги та пілатесу, які ви можете переглядати на екрані годинника. Виберіть із попередньо завантажених анімованих тренувань або завантажте додаткові з онлайн-повідомлень Garmin Connect у разі сполучення з вашим сумісним пристроєм.

ФУНКЦІЯ GARMIN COACH (ТРЕНЕР GARMIN)

Безкоштовні адаптивні плани тренувань містять рекомендації досвідчених тренерів та адаптуються до вас та ваших цілей. Тренування синхронізуються прямо з вашим годинником через Garmin Connect.

ВІЗУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ПЕРЕГОНІВ

Ґрунтуючись на своїй біговій історії та загальному рівні фізичної підготовки, оцініть, яким може бути ваш темп на 5 км, 10 км або навіть на марафоні. Крім того, дані про тенденції підкреслюють вплив ваших тренувань із часом.

ТЕХНОЛОГІЯ PACEPRO ™

Перша у своєму роді функція PacePro допомагає вам йти в ногу з підказками із поправкою на ваш рівень під час проходження курсу.

VO2 MAX

Тренуйтеся розумніше з VO2 max, показником того, на що ви можете розраховувати. Він налаштовується для бігу пересіченою місцевістю та враховує зміни в продуктивності, які можуть бути викликані спекою або висотою.

ВИТРИВАЛІСТЬ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Використовуйте ці дані про витривалість в режимі реального часу, щоб відстежувати й керувати своїм навантаженням, а також уникати перенапруги на початку бігу або їзди на велосипеді.

ЩОДЕННІ РЕКОМЕНДОВАНІ ТРЕНУВАННЯ

Переглядайте рекомендовані щоденні тренування за весь тиждень, які адаптуються під вас після кожної пробіжки відповідно до вашої продуктивності та відновлення, а також майбутніх перегонів у календарі вашої програми для смартфону Garmin Connect.

ДІАГРАМИ BLUECHART® G3

MARQ Captain підтримує найкращі прибережні мапи з інтегрованими даними  Navionics®.

МАПИ LAKEVÜ    G3

Цей годинник-інструмент підтримує мапи прісної води США з інтегрованими даними Navionics.

МУЛЬТИКОНТИНЕНТНІ ТОПОГРАФІЧНІ МАПИ

Мапи TopoActive для вашого регіону попередньо завантажені, щоб відстежувати ваші дослідження. Переглядайте контури місцевості, висоти, вершини, парки, берегові лінії, річки, озера та інші географічні об'єкти. Завантажуйте додаткові мапи Wi-Fi  ®  з усього світу.

МАПИ ДЛЯ ГОЛЬФУ

Отримайте доступ до повноколірних мап CourseView для більш ніж 42 000 полів для гольфу в усьому світі, а також використовуйте кнопки для тарфінгу та функцію PlaysLike Distance.

МАПИ SKIVIEW  

Катайтеся по схилах із попередньо завантаженими мапами SkiView та переглядайте назви трас та рейтинги складності для більш ніж 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.

ТЕХНОЛОГІЯ SATIQ  

Багатодіапазонний GNSS із технологією SatIQ забезпечує чудову точність позиціонування за будь-яких умов, а також оптимізує термін служби батареї пристрою.

РОЗУМНІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення прямо на годинник при поєднанні з сумісним смартфоном.

ФУНКЦІЯ STOCK TRACKER

Відстежуйте до 50 ваших улюблених акцій  3  — прямо з зап'ястя — за допомогою програми «Акції». Легко перевіряйте свої акції з першого погляду, щоб відстежувати їхні ціни та тенденції протягом дня.

GARMIN PAY    БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ

Легко проходьте через каси за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay. Це бездротовий спосіб оплати через термінал у магазині, спеціально розроблений для людей у постійному русі, для яких важливо заощаджувати час та робити все максимально зручно.

МУЗИЧНІ ДОДАТКИ

Завантажуйте пісні та плейлисти зі своїх облікових записів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитися передплата). Використовуйте бездротові навушники для прослуховування музики без телефону.

ПІДКЛЮЧІТЬ МАГАЗИН IQ™

Завантажуйте циферблати, додавайте поля даних і отримуйте застосунки та віджети з магазина Connect IQ у разі сполучення із сумісним пристроєм.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ І ВІДСТЕЖЕННЯ

Коли ваш годинник і телефон пов'язані, повідомлення з вашим поточним розташуванням може бути надіслано вашим контактам вручну або — під час певних заходів на свіжому повітрі — автоматично за допомогою вбудованої функції виявлення подій  5  .

 

 Точність відстеження активності.

 Це не медичний пристрій і не призначений для діагностики чи спостереження за будь-яким захворюванням. Pulse Ox доступний не у всіх країнах.

 Під час об'єднання із сумісним смартфоном. Всі дані, представлені в додатку Garmin Stocks Tracker, надаються лише з інформаційною метою і не призначені для цілей торгівлі або інвестування.

 Перегляд поточної підтримуваної країни, платіжної мережі та інформації про банк-емітент.

 При поєднанні з сумісним смартфоном. 


КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • MARQ® Captain (Gen 2) з ремінцем для годинника з нейлону з жакардовим переплетенням у смужку.
  • Ремінець для годинника із силіконового каучуку темно-синього кольору.
  • USB-C/магнітний зарядний кабель.
  • Документація.Marq2-Captain.jpg

СПЕЦИФІКАЦІЇ

Загальні

МАТЕРІАЛ ЛІНЗ

опукле сапфірове скло

МАТЕРІАЛ БЕЗЕЛЯ

титан (клас 5)/кераміка

МАТЕРІАЛ КОРПУСУ титан (5 клас)
СУМІСНІСТЬ З РЕМІНЦЕМ ДЛЯ ГОДИННИКА QUICKFIT™

так (22 мм)

МАТЕРІАЛ РЕМІНЦЯ

нейлон (жаккардове плетіння)

ФІЗИЧНИЙ РОЗМІР

Діаметр х Товщина: 46 х 15 мм

Нейлоновий ремінець підійде на зап'ястя з окружністю 135-205 мм

Ремінець із силіконового каучуку підійде на зап'ястя з окружністю 135-213 мм

СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
КОЛЬОРОВИЙ ДИСПЛЕЙ
РОЗМІР ДИСПЛЕЯ Діаметр 1,2 дюйма (30,4 мм)
РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ ЕКРАНА 390 х 390 пікселів
ТИП ДИСПЛЕЯ AMOLED (завжди увімкнений)
МАСА

87 г (84 г із силіконовим каучуком)

ВОДОЗАХИСТ 10 АТМ
ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ

Розумний годинник: до 16 днів (6 днів завжди увімкнений); Режим енергозбереження: до 21 дня
Тільки GPS: до 42 годин (30 годин — постійно увімкнений)
Усі супутникові системи: до 32 годин (24 години — постійно ввімкнено)
Усі супутникові системи + багатодіапазонний режим: до 28 годин (22 години безперервної роботи)
Усі супутникові системи + музика: до 10 годин (9 годин безперервної роботи)
Макс. батарея GPS: до 75 годин
Експедиційний GPS: до 14 днів

ПАМ'ЯТЬ/ІСТОРІЯ 32 ГБ

Функції годинника

ЧАС/ДАТА
GPS СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСУ
АВТОМАТИЧНИЙ ПЕРЕХІД НА ЛІТНІЙ ЧАС
БУДИЛЬНИК
ТАЙМЕР
СЕКУНДОМІР
ЧАС СХОДУ/ЗАХОДУ СОНЦЯ

Моніторинг здоров'я

ЧСС НА ЗАП'ЯСТІ (ПОСТІЙНО, КОЖНУ СЕКУНДУ)
ДОБОВА ЧАСТОТА СЕРЦЕВИХ СКОРОЧЕНЬ У СПОКОЇ
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО АНОМАЛЬНИЙ СЕРЦЕВИЙ РИТМ так (високий та низький)
ЧАСТОТА ДИХАННЯ (24X7)
НАСИЩЕННЯ КРОВІ КИСНЕМ PULSE OX так (вибіркова перевірка та додаткова акліматизація протягом усього дня та уві сні)
ФІТНЕС-ВІК так (у додатку)
МОНІТОР ЕНЕРГІЇ BODY BATTERY™
СТРЕС ЗА ВЕСЬ ДЕНЬ
НАГАДУВАННЯ ПРО РЕЛАКСАЦІЮ
ТАЙМЕР РЕЛАКСАЦІЇ
СОН так (додатково)
ОЦІНКА СНУ І ВИСНОВКИ
ГІДРАТАЦІЯ так (в Garmin Connect™ та додатковому віджеті Connect IQ™)
ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я так (в Garmin Connect™ та додатковому віджеті Connect IQ™)
ЗНІМОК ЗДОРОВ'Я

Датчики

GPS
ГЛОНАСС
ГАЛІЛЕО
БАГАТОЧАСТОТНЕ ПОЗИЦІОНУВАННЯ
ТЕХНОЛОГІЯ SATIQ™
НАРУЧНИЙ ПУЛЬСОМЕТР GARMIN ELEVATE™
БАРОМЕТРИЧНИЙ ВИСОТОМІР
КОМПАС
ГІРОСКОП
АКСЕЛЕРОМЕТР
ТЕРМОМЕТР
ДАТЧИК ОСВІТЛЕНОСТІ
МОНІТОР НАСИЩЕННЯ КРОВІ КИСНЕМ PULSE OX так (з акліматизацією)

Щоденні смарт-функції

ЗВ'ЯЗОК Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (ЗАВАНТАЖУВАНІ ЦИФЕРБЛАТИ, ПОЛЯ ДАНИХ, ВІДЖЕТИ ТА ДОДАТКИ)
МАГАЗИН CONNECT IQ™
РОЗУМНІ ПОВІДОМЛЕННЯ
ТЕКСТОВА ВІДПОВІДЬ/ВІДХИЛЕННЯ ТЕЛЕФОННОГО ДЗВІНКУ З ТЕКСТОМ (ТІЛЬКИ ДЛЯ ANDROID™)
КАЛЕНДАР
ПОГОДА
СИНХРОНІЗАЦІЯ НАЛАШТУВАНЬ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ З МОБІЛЬНИМ ПРИСТРОЄМ GARMIN CONNECT™
ЕКОНОМІЯ ЗАРЯДУ БАТАРЕЇ
КЕРУВАННЯ МУЗИКОЮ СМАРТФОНУ
ВІДТВОРЕННЯ І КЕРУВАННЯ ПЕРЕГЛЯДОМ МУЗИКИ
ЗБЕРІГАННЯ МУЗИКИ до 2000 пісень
ЗНАЙДИ МІЙ ТЕЛЕФОН
ЗНАЙДИ МІЙ ГОДИННИК
ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ VIRB®
СУМІСНІСТЬ ЗІ СМАРТФОНОМ iPhone®, Android™
СУМІСНІСТЬ З ДОДАТКОМ GARMIN GOLF
ПОЄДНАННЯ З МОБІЛЬНИМ ПРИСТРОЄМ GARMIN CONNECT™ MOBILE
STOCKS (АКЦІЇ)
GARMIN PAY™

Функції безпеки та відстеження

LIVETRACK
ГРУПА LIVETRACK
ОБМІН ПОДІЯМИ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ
ВИЯВЛЕННЯ ІНЦИДЕНТА ПІД ЧАС ВИБРАНИХ ДІЙ
ДОПОМОГА

Тактичні функції

ПОДВІЙНІ КООРДИНАТИ СІТКИ

Функції для катання на човнах

ДОСТУПНІ ПРОФІЛІ ЧОВНІВ Катання на човнах, Вітрильний спорт, Вітрильні перегони
ЯКІРНА СИГНАЛІЗАЦІЯ
АВТОПІЛОТ
ПОТОЧНА ПЕРЕДАЧА ДАНИХ ПРО ЧОВЕН
ВІРТУАЛЬНА СТАРТОВА ЛІНІЯ
ТАЙМЕР ЗВОРОТНОГО ВІДЛІКУ
РЕЖИМ ДОПОМОГИ ПРИ ПЕРЕХОДІ НА ІНШИЙ ГАЛС
ВБУДОВАНИЙ БАРОМЕТР І ТАБЛИЦІ ПРИПЛИВІВ так (припливи, що завантажуються)

Функції відстеження активності

ЛІЧИЛЬНИК КРОКІВ
ПАНЕЛЬ ПЕРЕМІЩЕННЯ (ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ НА ПРИСТРОЇ ПІСЛЯ ВИЗНАЧЕНОГО ПЕРІОДУ БЕЗДІЇ; ПРОЙДІТЬСЯ ПАРУ ХВИЛИН, ЩОБ СКИНУТИ ЇЇ)
АВТОМАТИЧНА МЕТА (ДІЗНАЄТЬСЯ ПРО ВАШ РІВЕНЬ АКТИВНОСТІ І ПРИЗНАЧАЄ ЩОДЕННУ МЕТУ КРОКІВ)
СПАЛЕНІ КАЛОРІЇ
ПРОЙДЕНІ ПОВЕРХИ
ПРОЙДЕНИЙ ШЛЯХ
ХВИЛИНИ ІНТЕНСИВНОСТІ
TRUEUP™
MOVE IQ™
ДОДАТОК GARMIN CONNECT™ CHALLENGES так (додаткова програма Connect IQ)

Тренажерний зал та фітнес-обладнання

АВТОМАТИЧНИЙ ПІДРАХУНОК ПОВТОРЕНЬ
КАРДІОТРЕНУВАННЯ
ДОСТУПНІ ПРОФІЛІ ЗАНЯТЬ У ТРЕНАЖЕРНІЙ ЗАЛІ Силові вправи, високоінтенсивні інтервальні тренування, кардіо- та еліптичні тренування, сходи, скелелазіння, веслування в приміщенні, дихальні вправи, пілатес, йога
СИЛОВІ ТРЕНУВАННЯ
HIIT ТРЕНУВАННЯ
ТРЕНУВАННЯ З ЙОГИ
ТРЕНУВАННЯ З ПІЛАТЕСУ
АНІМОВАНІ ТРЕНУВАННЯ НА ЕКРАНІ
КАРТИ М'ЯЗІВ ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ НА ЕКРАНІ

Функції навчання, планування та аналізу

HR ЗОНИ
HR ПОПЕРЕДЖЕННЯ
HR КАЛОРІЇ
% HR MAX
% HRR
ЧАС ВІДНОВЛЕННЯ
AUTO MAX HR
RACE GLANCE/WIDGET
СТАТУС ВАРІАБЕЛЬНОСТІ СЕРЦЕВОГО РИТМУ
ГОТОВНІСТЬ ДО НАВЧАННЯ
СТРЕС-ТЕСТ ВСР
(ВИМІРЮЄ ВАРІАБЕЛЬНІСТЬ ВАШОГО СЕРЦЕВОГО РИТМУ, КОЛИ ВИ СТОЇТЕ НА МІСЦІ ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН, ЩОБ НАДАТИ ВАМ ПРИБЛИЗНИЙ РІВЕНЬ СТРЕСУ; ШКАЛА СКЛАДАЄ ВІД 1 ДО 100; НИЗЬКІ БАЛИ ВКАЗУЮТЬ НА БІЛЬШ НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ СТРЕСУ)
так (з сумісним аксесуаром)
ТРАНСЛЯЦІЯ HR (ТРАНСЛЮЄ ДАНІ HR ЧЕРЕЗ ANT+™ НА СУМІСНІ ПРИСТРОЇ)
ЧАСТОТА ДИХАННЯ (ПІД ЧАС ТРЕНУВАННЯ) так (з сумісним аксесуаром)
GPS ШВИДКІСТЬ І ВІДСТАНЬ
СТОРІНКИ ДАНИХ, ЩО НАЛАШТОВУЮТЬСЯ
ПРОФІЛІ АКТИВНОСТІ, ЩО НАЛАШТОВУЮТЬСЯ
АВТОМАТИЧНА ПАУЗА
ІНТЕРВАЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ
ПОКРАЩЕНИЙ ІНТЕРВАЛ (ВКЛЮЧАЄ ВІДКРИТІ ПОВТОРИ, СТОРІНКУ ДАНИХ ІНТЕРВАЛІВ, ЕКРАН ВІДПОЧИНКУ ТА АВТОМАТИЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ)
ПРОСУНУТІ ТРЕНУВАННЯ
ПЛАНИ ТРЕНУВАНЬ, ЩО ЗАВАНТАЖУЮТЬСЯ
РЕЖИМИ ЖИВЛЕННЯ - ПАРАМЕТРИ БАТАРЕЇ ПІД ЧАС АКТИВНОСТІ, ЩО НАЛАШТОВУЮТЬСЯ
AUTO LAP® (АВТОМАТИЧНЕ ВІДМІЧЕННЯ КІЛ)
MANUAL LAP (ВІДМІЧЕННЯ КІЛ ВРУЧНУ)
ТАЙМЕР ВІДПОЧИНКУ
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОЛА, ЩО НАЛАШТОВУЮТЬСЯ
АКЛІМАТИЗАЦІЯ ДО СПЕКИ І ВИСОТИ
VO2 MAX (БІГ)
VO2 MAX (БІГ ПО ПЕРЕСІЧЕНІЙ МІСЦЕВОСТІ)
ВИТРИВЛІСТЬ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ
СТАТУС НАВЧАННЯ
ТРЕНУВАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ
ФОКУС ТРЕНУВАЛЬНОГО НАВАНТАЖЕННЯ
ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЕФЕКТ
ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЕФЕКТ (АНАЕРОБНИЙ)
ОСНОВНА ПЕРЕВАГА (МІТКИ ТРЕНУВАЛЬНОГО ЕФЕКТУ)
НАЙКРАЩИЙ ЧАС ВІДНОВЛЕННЯ
РЕКОМЕНДОВАНІ ЩОДЕННІ ТРЕНУВАННЯ
ОПОВІЩЕННЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
ЗВУКОВІ ПІДКАЗКИ
ЧАС ЗАКІНЧЕННЯ
ВІРТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
БЕРІТЬ УЧАСТЬ В АКТИВНОСТІ (RACE AN ACTIVITY)
AUTO MULTISPORT ACTIVITIES
MANUAL MULTISPORT ACTIVITIES
COURSE GUIDANCE (ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ РУХУ ПО ДИСТАНЦІЇ)
GARMIN LIVE SEGMENTS
STRAVA LIVE SEGMENTS
СТВОРЮВАЧ КУРСУ ТУДИ І ЗВОРОТНО (БІГ / ЇЗДА НА ВЕЛОСИПЕДІ)
ПОПУЛЯРНА МАРШРУТИЗАЦІЯ TRENDLINE™
СЕНСОРНЕ І/АБО КНОПОЧНЕ БЛОКУВАННЯ
ГАРЯЧІ КЛАВІШІ
АВТОПРОКРУТКА
ІСТОРІЯ АКТИВНОСТІ В ГОДИННИКУ
ФІЗІОКОРЕКЦІЯ

Функції для бігу

ДОСТУПНІ ПРОФІЛІ ПРОБІГУ

Біг, Біг на відкритому повітрі, Біг на біговій доріжці, Біг у приміщенні, Біг пересіченою місцевістю, Віртуальний біг, Ультрабіг

ВІДСТАНЬ, ЧАС І ТЕМП НА ОСНОВІ GPS
ДИНАМІКА БІГУ так (з сумісним аксесуаром)
ВЕРТИКАЛЬНІ КОЛИВАННЯ І СПІВВІДНОШЕННЯ так (з сумісним аксесуаром)
ЧАС КОНТАКТУ ІЗ ЗЕМЛЕЮ І БАЛАНС так (з сумісним аксесуаром)
ДОВЖИНА КРОКУ (У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ) так (з сумісним аксесуаром)
КАДЕНС (ПОКАЗУЄ КІЛЬКІСТЬ КРОКІВ ЗА ХВИЛИНУ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ)
ПОТУЖНІСТЬ БІГУ так (з сумісним аксесуаром)
ТЕМП З ПОПРАВКОЮ НА КЛАС
СТАН ПРОДУКТИВНОСТІ
ЛАКТАТНИЙ ПОРІГ так (з сумісним аксесуаром)
СТРАТЕГІЇ СТИМУЛЯЦІЇ PACEPRO™
БІГОВІ ТРЕНУВАННЯ
АВТОМАТИЧНИЙ ПІДЙОМ ПО ТРОПІ
ПРОГНОЗ ПЕРЕГОНІВ
ПРОГНОЗ ПЕРЕГОНІВ З ОБЛІКОМ ТРАСИ ТА ПОГОДИ
ПІДТРИМКА FOOT POD
ВИЗНАЧЕННЯ БІГ/ХОДЬБА/СТОЯТИ

Функції для гри в гольф

НАДАНО 42 000 ПОЛІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ
ВІДСТАНЬ ДО F/M/B (ВІДСТАНЬ ДО ПЕРЕДНЬОЇ, СЕРЕДНЬОЇ ТА ЗАДНЬОЇ ЧАСТИНИ ГРІНА)
ВІДСТАНЬ ДО LAYUPS/DOGLEGS
ВИМІРЮЄ ДИСТАНЦІЮ УДАРУ (РОЗРАХУВАЄ ТОЧНИЙ ЯРД ДЛЯ УДАРІВ З БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ ПОЛЯ) автоматично
ЦИФРОВА СИСТЕМА ПОКАЗНИКІВ
ЦІЛІ КОРИСТУВАЧА
ВІДСТЕЖЕННЯ СТАТИСТИКИ (УДАРИ, УДАРИ ЗА РАУНД, ПОТРАПЛЕННЯ НА ГРІН І ФЕРВЕЙ)
GARMIN AUTOSHOT™
ПОВНА ВЕКТОРНА КАРТА
ОНОВЛЕННЯ AUTO COURSEVIEW
GREEN VIEW З РУЧНОЮ УСТАНОВКОЮ ПРАПОРЦЯ
НЕБЕЗПЕКИ І ЦІЛІ КУРСУ
ПІНПОІНТЕР
ВІДСТАНЬ ГРИ
СЕНСОРНИЙ ТАРГЕТИНГ (ТОРКНІТЬСЯ ЦІЛІ НА ДИСПЛЕЇ, ЩОБ ПОБАЧИТИ ВІДСТАНЬ ДО БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ)
ПІДРАХУНОК ГАНДИКАПУ
ТЕМП СВІНГУ
ТРЕНУВАННЯ ТЕМПА
КРУГЛИЙ ТАЙМЕР / ОДОМЕТР
СУМІСНІСТЬ З АВТОМАТИЧНИМ ВІДСТЕЖЕННЯМ КЛУБІВ (ПОТРІБНЕ ACCESSORY)
ШВИДКІСТЬ І НАПРЯМ ВІТРУ (ПОТРІБНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ДОДАТКУ GARMIN GOLF)
ВІРТУАЛЬНИЙ КЕДДІ
TOURNAMENT LEGAL
GREEN CONTOURS (З ЧЛЕНСТВОМ У GARMIN GOLF)

Відпочинок на свіжому повітрі

ДОСТУПНІ ПРОФІЛІ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ НА ПРИРОДІ

Піший туризм, скелелазіння в приміщенні, скелелазіння, боулдеринг, катання на гірських велосипедах, катання на лижах, сноуборді, класичне катання на крос-кантрі, веслування, каякінг, серфінг, кайтбординг, віндсерфінг, прогулянки на снігоступах, верхова їзда, парашутисти, теніс, піклбол, тактика

НАВІГАЦІЯ «ТОЧКА-ТОЧКА»
BREAD CRUMB TRAIL У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ
BACK TO START
TRACBACK®
РЕЖИМ ULTRATRAC
РЕЖИМ "НАВКОЛО МЕНЕ"
ПОПЕРЕДУ
НАВІГАЦІЯ NEXTFORK™
ПРОФІЛЬ ВИСОТ
ВІДСТАНЬ ДО ПУНКТУ ПРИЗНАЧЕННЯ
БАРОМЕТРИЧНИЙ ІНДИКАТОР З ПОПЕРЕДЖЕННЯМ ПРО ШТОРМ
ПЛАНУВАЛЬНИК СХОДЖЕНЬ CLIMBPRO™
ВЕРТИКАЛЬНА ШВИДКІСТЬ
ЗАГАЛЬНИЙ ПІДЙОМ/СПУСК
ГРАФІК МАЙБУТНЬОЇ ВИСОТИ
ЗАВАНТАЖЕНІ ТОПОГРАФІЧНІ КАРТИ
ЗАВАНТАЖЕНІ КАРТИ ДОРІГ І МАРШРУТІВ
ЗАВАНТАЖЕНІ КАРТИ ГІРНИЧОЛИЖНИХ КУРОРТІВ
ПІДТРИМКА ЗАВАНТАЖЕНОЇ КАРТОГРАФІЇ
GPS-КООРДИНАТИ
ФУНКЦІЯ SIGHT 'N GO
РОЗРАХУНОК ПЛОЩІ так (через Connect IQ™)
КАЛЕНДАР ПОЛЮВАННЯ/РИБАЛКИ так (через Connect IQ™)
СПРОЄКТОВАНА ШЛЯХОВА ТОЧКА
ІНФОРМАЦІЯ ПРО СОНЦЕ І МІСЯЦЬ
XERO™
ЕКСПЕДИЦІЙНА GPS-АКТИВНІСТЬ
ПРИПЛИВИ так (через Connect IQ™)

Функції для їзди на велосипеді

CYCLE MAP (МАРШРУТИЗОВАНА КАРТА ВУЛИЦЬ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ)
ДОСТУПНІ ВЕЛОСИПЕДНІ ПРОФІЛІ Їзда на велосипеді, Їзда на шосейному велосипеді, Їзда на велосипеді в приміщенні, Їзда на гірському велосипеді, Їзда на гравійному велосипеді, Велотуризм, Велокрос, Тріатлон
ПОПЕРЕДЖЕННЯ (ПОДАЄ СИГНАЛ ПРИ ДОСЯГНЕННІ ЦІЛЕЙ, ВКЛЮЧАЮЧИ ЧАС, ВІДСТАНЬ, ЧСС АБО КАЛОРІЇ)
КУРСИ
MTB GRIT & FLOW

ВІДМІТКА КОЛА І МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ НА КОЛІ (З ДАТЧИКОМ ПОТУЖНОСТІ)

ЗМАГАЙТЕСЯ (RACE AN ACTIVITY)
FTP (ФУНКЦІОНАЛЬНА ПОРОГОВА ПОТУЖНІСТЬ) так (з сумісним аксесуаром)
СУМІСНІСТЬ З VECTOR™ І RALLY™ (ВИМІРЮВАЧАМИ ПОТУЖНОСТІ)
СУМІСНІСТЬ З ВИМІРЮВАЧОМ ПОТУЖНОСТІ
ПРОСУНУТА ДИНАМІКА ЇЗДИ НА ВЕЛОСИПЕДІ
СУМІСНІСТЬ З VARIA VISION™ (ГОЛОВНИЙ ДИСПЛЕЙ)
СУМІСНІСТЬ З РАДАРОМ VARIA™ (ЗАДНІМ РАДАРОМ)
СУМІСНІСТЬ З ЛІХТАРЯМИ VARIA™
ПІДТРИМКА ДАТЧИКА ШВИДКОСТІ І ЧАСТОТИ ОБЕРТАННЯ ПЕДАЛЕЙ (З ДАТЧИКОМ)

Функції для плавання

ДОСТУПНІ ПРОФІЛІ ПЛАВАННЯ

Плавання у басейні, Плавання у відкритій воді, Плавання/біг

ПОКАЗНИКИ ПЛАВАННЯ У ВІДКРИТІЙ ВОДІ (ВІДСТАНЬ, ТЕМП, КІЛЬКІСТЬ/ЧАСТОТА ГРЕБКІВ, ВІДСТАНЬ ГРЕБКІВ, ЕФЕКТИВНІСТЬ ПЛАВАННЯ (SWOLF), КАЛОРІЇ)
ПОКАЗНИКИ ПЛАВАННЯ В БАСЕЙНІ (ДОВЖИНА, ВІДСТАНЬ, ТЕМП, КІЛЬКІСТЬ ГРЕБКІВ, ЕФЕКТИВНІСТЬ ПЛАВАННЯ (SWOLF), КАЛОРІЇ)
ВИЗНАЧЕННЯ ТИПУ ГРЕБКА (ВІЛЬНИЙ СТИЛЬ, ПЛАВАННЯ НА СПИНІ, БРАС, БАТТЕРФЛЯЙ) (ТІЛЬКИ ПЛАВАННЯ В БАСЕЙНІ)
DRILL LOGGING (ТІЛЬКИ ПЛАВАННЯ В БАСЕЙНІ)
БАЗОВИЙ ТАЙМЕР ВІДПОЧИНКУ (ЗБІЛЬШЕНО З 0) (ТІЛЬКИ ПЛАВАННЯ В БАСЕЙНІ)
ТАЙМЕР ВІДПОЧИНКУ «ПОВТОРИТИ» (ТІЛЬКИ ДЛЯ ПЛАВАННЯ В БАСЕЙНІ)
АВТОВІДПОЧИНОК (ТІЛЬКИ ПЛАВАННЯ В БАСЕЙНІ)
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЧАС І ВІДСТАНЬ
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ТЕМП (ТІЛЬКИ ПЛАВАННЯ В БАСЕЙНІ)
ПОЧАТОК ЗВОРОТНОГО ВІДЛІКУ (ТІЛЬКИ ПЛАВАННЯ В БАСЕЙНІ)
ТРЕНУВАННЯ З ПЛАВАННЯ В БАСЕЙНІ
КРИТИЧНА ШВИДКІСТЬ ПЛАВАННЯ
ПІДВОДНИЙ ПУЛЬС НА ЗАП'ЯСТІ
ЧАСТОТА СЕРЦЕВИХ СКОРОЧЕНЬ ВІД ЗОВНІШНЬОГО HRM (У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ, СТАТИСТИКА ІНТЕРВАЛІВ І СЕСІЙ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ І АВТОМАТИЧНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ЧАСТОТИ СЕРЦЕВИХ СКОРОЧЕНЬ ПІСЛЯ ПЛАВАННЯ) так (з HRM-Tri, HRM-Swim, HRM-Pro або HRM-Pro Plus)

Відстеження активності дітей

ДОДАТОК TOE-TO-TOE™ CHALLENGES так (додаткова програма Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges)

Зв'язок

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ТРЕНЕРОМ

 

Характеристики

Код товару
010-02648-11
Виробник
Garmin
Країна виробництва
США
Тип
розумний годинник
Дисплей
сенсорний, кольоровий
Показати всі