Смарт-годинник Garmin MARQ Athlete (Gen 2) - Carbon Edition

Смарт-годинник Garmin MARQ Athlete (Gen 2) - Carbon Edition

Смарт-годинник Garmin MARQ Athlete (Gen 2) - Carbon Edition від компанії Garmin - фото 1
124 999 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата частинами
 Миттєва розстрочка

Опис

MARQ ATHLETE – ВАРІАЦІЯ CARBON


ПРАГНЕННЯ ДО ДОСКОНАЛОСТІ ВІДКРИЛО НОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ


ВИ РОЗШИРЮЄТЕ КОРДОНИ, ЩОБ ДОСЯГТИ ВЕЛИЧІ


ВИ ВИМАГАЄТЕ НАЙКРАЩОГО, ВИ ХОЧЕТЕ СУЧАСНИЙ ГОДИННИК, ЯКИЙ ВІДОБРАЖАЄ ВАШЕ ПРАГНЕННЯ ДО ПРОДУКТИВНОСТІ


ГОДИННИК ТАКИЙ ЖЕ УНІКАЛЬНИЙ, ЯК І ВИ


ВИГОТОВЛЕНИЙ ІЗ 130 ШАРІВ СПЛАВЛЕНОГО ВУГЛЕЦЕВОГО ВОЛОКНА

ВИРАЖЕННЯ ВАШОЇ ПРИСТРАСТІ ДО СПОРТУ


УНІКАЛЬНИЙ БЕЗЕЛЬ З МАРКУВАННЯМ У ВИГЛЯДІ ШКАЛИ VO2 MAX І ЧАСУ ВІДНОВЛЕННЯ


КУПОЛЬНА САПФІРОВА ЛІНЗА 


ДАЄ КРИСТАЛЬНО ЧІТКЕ ЗОБРАЖЕННЯ НА ДИСПЛЕЇ

ПРИГОЛОМШЛИВИЙ AMOLED-ДИСПЛЕЙ І ЧУТЛИВИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН З ВИСОКОЕФЕКТИВНИМ ГУМОВИМ РЕМІНЦЕМ

З НОВИМ ГОДИННИКОМ ВИ МОЖЕТЕ ОЦІНЮВАТИ СВОЮ ВИТРИВАЛІСТЬ


 

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ДИЗАЙН

Цей сучасний годинник-інструмент створений для найсильніших суперників. Він оснащений приголомшливим сенсорним дисплеєм AMOLED з традиційними кнопками керування. Корпус діаметром 46 мм та безель виготовлені з матеріалу Fused Carbon Fiber™, що забезпечує наднадійну конструкцію.

ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ

Отримайте неймовірну продуктивність акумулятора, щоб не відставати від тренувань — з літієвою батареєю, яка перезаряджається і працює до 16 днів в режимі смарт-годинника і до 42 годин в режимі GPS.

СПОРТИВНІ ДОДАТКИ

Використовуйте попередньо завантажені профілі занять для бігу пересіченою місцевістю, плавання, бігу, їзди на велосипеді, піших прогулянок, веслування, катання на лижах, гри в гольф, серфінга, скелелазіння в приміщенні та багато іншого.

ОЦІНКА ВИТРИВАЛОСТІ

Ця функція вимірює вашу здатність витримувати тривалі зусилля та поєднує дані тренувань по всіх ваших спортивних заняттях, щоб допомогти вам зрозуміти, як тренування впливають на вашу загальну витривалість.

ФУНКЦІЯ HILL SCORE

Ця функція вимірює вашу здатність бігати в гору і оцінює ваш прогрес з плином часу на основі максимального показника VO2 та історії тренувань.

ГОТОВНІСТЬ ДО ТРЕНУВАНЬ

З того моменту, як ви прокидаєтеся, отримаєте оцінку готовності на основі якості вашого сну, відновлення, тренувального навантаження та багато іншого, щоб ви могли визначити, чи хороший сьогодні день для важких тренувань або для спокійного відпочинку.

СТАТУС НАВЧАННЯ

Використовуючи такі індикатори, як статус ВСР, нещодавня історія тренувань та результати, ви зможете легко оцінити свої спільні зусилля, а також дізнатися, чи тренуєтеся ви продуктивно, на піку або з перенапругою.

ПОТУЖНІСТЬ БІГУ НА ЗАП'ЯСТІ

Подивіться, скільки фізичних зусиль ви докладаєте під час бігу по трасі або дорозі, щоб ви могли керувати своїми зусиллями і точно налаштувати тренування. Жодних аксесуарів не потрібно.

СТАТУС ВСР

Отримайте більш глибоке розуміння вашого загального стану здоров'я, тренувань та відновлення завдяки варіабельності серцевого ритму під час сну1 на основі технології, розробленої нашою командою Firstbeat Analytics™.

ВІДЖЕТ ДЛЯ ПЕРЕГОНІВ

Підготуйтеся до наступних перегонів, скориставшись порадами з тренувань, персоналізованими щоденними рекомендаціями з тренувань та прогнозами часу завершення на основі деталей дистанції, погоди та результатів.

АНІМОВАНІ ТРЕНУВАННЯ

Цей годинник містить зрозумілі анімовані кардіо-, силові тренування, тренування з йоги та пілатесу, які можна переглянути на екрані годинника. Вибирайте із попередньо завантажених анімованих тренувань або завантажуйте інші з онлайн-спільноти Garmin Connect™ за умови поєднання із сумісним пристроєм.

ЩОДЕННІ ТРЕНУВАННЯ

Переглядайте щоденні рекомендовані тренування за весь тиждень, які адаптуються після кожної пробіжки відповідно до вашої продуктивності та відновлення, а також до наступних перегонів, в календарі програми Garmin Connect для смартфона.

ФУНКЦІЯ GARMIN COACH

Ці безкоштовні адаптивні плани тренувань містять рекомендації досвідчених тренерів і адаптуються до вас і ваших цілей. Тренування синхронізуються прямо з вашим годинником із програми для смартфона Garmin Connect.

ВІЗУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ЧАСУ ПЕРЕГОНІВ (VISUAL RACE PREDICTOR)

Грунтуючись на вашій історії бігу та загальному рівні фізичної підготовки, оцініть, яким може бути ваш темп на дистанції 5 км, 10 км або навіть під час марафону. Крім того, дані про тенденції підкреслюють вплив вашого тренування з часом.

ФУНКЦІЯ PACEPRO™

Ця перша у своєму роді функція пропонує динамічне керування темпом з регулюванням його рівня протягом усієї вашої активності в залежності від висоти та ваших особистих переваг щодо темпу.

VO2 MAX

Тренуйтеся розумніше з VO2 max — індикатором того, на які результати ви можете розраховувати. Він налаштовується для бігу пересіченою місцевістю та враховує зміни у продуктивності, які можуть бути спричинені спекою чи висотою.

ВИТРИВАЛІСТЬ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Використовуйте ці дані про витривалість у режимі реального часу, щоб відстежувати та контролювати своє навантаження, а також уникати перенапруги на початку бігу чи їзди на велосипеді.

СКОРИГОВАНИЙ ТЕМП З УРАХУВАННЯМ УХИЛУ ТРАСИ

Не видихніться до закінчення заняття. Дізнайтеся, як регулювати темп на різній місцевості, щоб діяти відповідно до свого плану.

ЧАС ВІДНОВЛЕННЯ

Після кожного тренування ця функція дозволяє дізнатися, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Вона навіть враховує інтенсивність тренувань та такі фактори, як стрес, повсякденна активність та сон.

РАДНИК ЗА ЧАСОМ ДОБИ – JET LAG ADVISER

Допоможіть звести до мінімуму наслідки зміни часових поясів, скориставшись рекомендаціями щодо освітлення, графіка сну та фізичних вправ під час наступної дальньої поїздки. Введіть дані про свою подорож до календаря програми Garmin Connect і відстежуйте, як ваш біологічний годинник адаптується до нового пункту призначення.

РАНКОВИЙ ЗВІТ

Отримайте огляд вашого сну, відновлення та прогнозу тренувань, щойно ви прокинетеся, а також статус ВСР, готовність до тренувань та погоду. Налаштуйте свій звіт, щоб побачити потрібні дані.

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ НА ЗАП'ЯСТІ

Годинник постійно вимірює частоту пульсу1 і попередить вас, якщо вона буде занадто високою або занадто низькою, поки ви перебуваєте у стані спокою. Це також допомагає оцінити, наскільки ретельно ви працюєте під час занять, навіть під час плавання.

ОЦІНКА СНУ І РОЗШИРЕНИЙ МОНІТОРИНГ СНУ

Отримайте повну інформацію про стадії легкого, глибокого та швидкого сну1. Переглядайте все це в спеціальному віджеті, який включає оцінку сну та аналітичні дані.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МОНІТОРИНГ BODY BATTERY

Оптимізуйте енергетичні резерви вашого тіла, використовуючи варіабельність серцевого ритму, дані про стрес, сон та інші дані, щоб визначити, коли ви готові до активності або коли вам може знадобитися відпочинок.

ВІДСТЕЖЕННЯ СТРЕСУ

Варіабельність серцевого ритму використовується для розрахунку рівня стресу, тому ви можете визначити, чи спокійний у вас день, збалансований або напружений.

КАРТИ OUTDOOR MAPS+

Підпишіться на Outdoor Maps+, щоб отримувати картографічний контент преміум-класу, наприклад супутникові знімки та покращені топографічні карти, які можна завантажити прямо на годинник.

ТЕХНОЛОГІЯ SATIQ

Багатодіапазонний GPS з технологією SatIQ забезпечує чудову точність позиціонування за будь-яких умов, а також оптимізує час автономної роботи пристрою.

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO

Використовуйте планувальник сходжень ClimbPro, щоб в режимі реального часу переглядати інформацію про ваші поточні та майбутні підйоми, включаючи градієнт, відстань та набір висоти.

ПУТІВНИК КАРТАМИ NEXTFORK

Попередньо завантажені карти TopoActive з путівником NextFork роблять карти більш зрозумілими, допомагаючи орієнтуватися в маршрутах і бачити те, що знаходиться за наступним поворотом.

ПОВОРОТНА НАВІГАЦІЯ

Слідуйте за маршрутом або курсом за допомогою покрокових вказівок, які заздалегідь повідомлять вам, коли наближається наступний поворот.

МУЛЬТИКОНТИНЕНТНІ ТОПОГРАФІЧНІ КАРТИ

Карти TopoActive для вашого регіону завантажені, щоб ваші дослідження не збивалися зі шляху. Переглядайте контури місцевості, висоти, вершини, парки, берегові лінії, річки, озера та інші географічні об'єкти. Завантажуйте додаткові карти світу через з'єднання Wi-Fi®.

КАРТИ SKIVIEW

Катайтеся по схилах із попередньо завантаженими топографічними картами і переглядайте назви трас та рейтинги складності для більш ніж 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.

КАРТИ ГОЛЬФ-ПОЛІВ

Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView для більш ніж 43 000 полів для гольфа по всьому світу, а також отримайте функцію «button targeting» (прицілювання за допомогою кнопки) та розрахунок відстані «PlaysLike Distance».

РОЗУМНІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення прямо на годинник за умови поєднання із сумісним смартфоном.

ФУНКЦІЯ STOCK TRACKER

Відстежуйте до 50 ваших улюблених акцій2 — прямо з вашого зап'ястя — за допомогою програми «Акції». Легко перевіряйте свої акції, щоб відстежувати їхні ціни та тенденції протягом дня.

БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ GARMIN PAY

Легко проходьте каси за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay через банки, що підтримують цей сервіс.

МУЗИЧНІ ДОДАТКИ

Завантажуйте пісні та плейлисти зі своїх облікових записів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитися передплата). Використовуйте бездротові навушники для прослуховування музики без використання телефона.

МАГАЗИН CONNECT IQ™

Завантажуйте циферблати, додавайте поля даних і отримуйте програми та віджети з магазина Connect IQ за умови поєднання із сумісним пристроєм.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ

Коли ваш годинник і телефон пов'язані, повідомлення із зазначенням вашого поточного розташування може бути надіслане вашим контактам вручну або — під час деяких заходів на свіжому повітрі — автоматично за допомогою вбудованої функції виявлення подій3.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • MARQ Athlete (Gen 2) — Carbon Edition з чорним ремінцем для годинника із силіконового каучуку
  • HRM-Pro Plus пульсометр
  • USB-C/магнітний зарядний кабель
  • Документація

Точність відстеження активності.

2 За умови поєднання із сумісним смартфоном. Всі дані, представлені в додатку Garmin Stocks Tracker, надаються виключно з інформаційною метою і не призначені для торгових або інвестиційних цілей. Див. Twelvedata.com/stocks для інформації про фондові біржі, на які поширюється додаток «Акції».

За умови поєднання із сумісним смартфоном. Вимоги та обмеження функцій безпеки та відстеження див. на сайті Garmin.com/safety.

Характеристики

Код товару
010-02722-11
Виробник
Garmin
Країна виробництва
США
Тип
розумний годинник
Дисплей
сенсорний, кольоровий
Функціональність
автоматична пауза, автоматичне коло, акселерометр, барометр, будильник, висотометр, гіроскоп, інтервальна тренування, календар, компас, моніторинг сну, музика, підсвічування дисплея, попередження про темп тренування, пульсометр, секундомір, лічильник калорій, лічильник кіл, таймер зворотного відліку, термометр, ударостійкий корпус, крокомір, Bluetooth, NFC, WiFi
Показати повністю
Показати всі