Смарт-годинник Garmin MARQ Commander (Gen 2) - Carbon Edition

Смарт-годинник Garmin MARQ Commander (Gen 2) - Carbon Edition від компанії Garmin - фото 1
134 999 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата частинами
 Миттєва розстрочка

Опис

ТАКТИЧНИЙ ГОДИННИК MARQ COMMANDER — ВЕРСІЯ CARBON


МІСІЯ – ВАШЕ ПОКЛИКАННЯНЕМАЄ ЗАНАДТО СКЛАДНИХ ВИКЛИКІВ АБО ЗАНАДТО ЖОРСТКИХ ЦІЛЕЙ


ВИ ВИМАГАЄТЕ НАЙКРАЩОГО


ВИ ХОЧЕТЕ СУЧАСНИЙ ГОДИННИК, ЯКИЙ ВІДОБРАЖАЄ ВАШУ ПРИСТРАСТЬ ДО ПРИГОД


ГОДИННИК ТАКИЙ ЖЕ УНІКАЛЬНИЙ, ЯК І ВИ


ІЗ 130 ШАРІВ СПЛАВЛЕНОГО ВУГЛЕЦЕВОГО ВОЛОКНА

ВИРАЖЕННЯ ВАШИХ ПРОФЕСІЙНИХ ІНТЕРЕСІВ


УНІКАЛЬНИЙ БЕЗЕЛЬ З МАРКУВАННЯМ UTC

КУПОЛЬНА САПФІРОВА ЛІНЗА 


ДАЄ КРИСТАЛЬНО ЧІТКЕ ЗОБРАЖЕННЯ НА ДИСПЛЕЇ

ПРИГОЛОМШЛИВИЙ AMOLED-ДИСПЛЕЙ І ЧУТЛИВИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

СТИЛЬНИЙ НЕЙЛОНОВИЙ РЕМІНЕЦЬ ЖАКАРДОВОГО ПЛЕТІННЯ

КОМАНДУЙТЕ МІСІЄЮ


В РЕЖИМІ "НЕВИДИМКА" І З БАЛІСТИЧНИМ КАЛЬКУЛЯТОРОМ


 

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ДИЗАЙН

Цей сучасний годинник-інструмент, створений для найскладніших місій у житті, оснащений приголомшливим сенсорним дисплеєм AMOLED з традиційними кнопками керування. Корпус діаметром 46 мм виготовлений з матеріалу Fused Carbon Fiber™, що забезпечує наднадійну конструкцію.

ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ

Отримайте неймовірну продуктивність акумулятора, щоб не відставати від тренувань — з літієвою батареєю, яка перезаряджається і працює до 16 днів в режимі смарт-годинника і до 42 годин в режимі GPS.

ФУНКЦІЯ APPLIED BALLISTICS®

Попередньо встановлений балістичний калькулятор Applied Ballistics® Ultralite через програму AB Synapse™ – таким чином Garmin забезпечує доступ до рішень для прицілювання під час стрільби на великі відстані у польових умовах.

МОЖЛИВОСТІ НІЧНОГО БАЧЕННЯ

Легко перемикайтеся між денним та нічним режимами огляду за допомогою екрана, який можна прочитати в окулярах нічного бачення.

РЕЖИМ "НЕВИДИМКА"

Поки годинник залишається працездатним, прихований режим припиняє збереження та передачу вашого розташування по GPS, а також відключає бездротове з'єднання та зв'язок.

АВАРІЙНА КНОПКА

Якщо безпека стає проблемою, перемикач блокування стирає на пристрої всю пам'ять користувача.

РЕЖИМ JUMPMASTER

Ця функція дозволяє розраховувати точки скидання на великій висоті відповідно до військових правил та допомагає орієнтуватися на вашу ціль після стрибка.

ПОДВІЙНИЙ ФОРМАТ ПОЗИЦІОНУВАННЯ

Легко синхронізуйте своє місцезнаходження з іншими, бачачи на одному екрані як універсальну поперечну проекцію Меркатора (UTM), так і військову систему координат сітки (MGRS).

ПРОЄКТУВАННЯ МАРШРУТНИХ ТОЧОК

Зафіксуйте й збережіть віддалені географічні позиції на відстані, які будуть використовуватись пізніше для навігації.

НАВІГАЦІЯ DIRECT-TO

Перейдіть прямо до місця або маршрутної точки у всесвітній базі даних аеронавігації. Або виберіть функцію «Найближчий», щоб активувати маршрут до найближчого аеропорту.

ЗВЕДЕННЯ ПОГОДИ

Отримайте доступ до авіаційної погоди, включаючи радар NEXRAD, METAR і TAF, щоб побачити дані про вітер, видимість, атмосферний тиск тощо1.

КАРТИ OUTDOOR MAPS+

Підпишіться на Outdoor Maps+, щоб отримувати картографічний контент преміум-класу, наприклад супутникові знімки та покращені топографічні карти, які можна завантажити прямо на годинник.

СПОРТИВНІ ДОДАТКИ

Використовуйте попередньо завантажені профілі занять для бігу пересіченою місцевістю, плавання, бігу, їзди на велосипеді, піших прогулянок, веслування, катання на лижах, гри в гольф, серфінга, скелелазіння в приміщенні та багато іншого.

АНІМОВАНІ ТРЕНУВАННЯ

Цей годинник містить зрозумілі анімовані кардіо-, силові тренування, тренування з йоги та пілатесу, які можна переглянути на екрані годинника. Вибирайте із попередньо завантажених анімованих тренувань або завантажуйте інші з онлайн-спільноти Garmin Connect™ за умови поєднання із сумісним пристроєм.

ГОТОВНІСТЬ ДО ТРЕНУВАНЬ

З того моменту, як ви прокидаєтеся, отримаєте оцінку готовності на основі якості вашого сну, відновлення, тренувального навантаження та багато іншого, щоб ви могли визначити, чи хороший сьогодні день для важких тренувань або для спокійного відпочинку.

СТАТУС НАВЧАННЯ

Використовуючи такі індикатори, як статус ВСР, нещодавня історія тренувань та результати, ви зможете легко оцінити свої спільні зусилля, а також дізнатися, чи тренуєтеся ви продуктивно, на піку або з перенапругою.

ПОТУЖНІСТЬ БІГУ НА ЗАП'ЯСТІ

Подивіться, скільки фізичних зусиль ви докладаєте під час бігу по трасі або дорозі, щоб ви могли керувати своїми зусиллями і точно налаштувати тренування. Жодних аксесуарів не потрібно.

СТАТУС ВСР

Отримайте більш глибоке розуміння вашого загального стану здоров'я, тренувань та відновлення завдяки варіабельності серцевого ритму під час сну2 на основі технології, розробленої нашою командою Firstbeat Analytics™.

VO2 MAX

Тренуйтеся розумніше з VO2 max — індикатором того, на які результати ви можете розраховувати. Він налаштовується для бігу пересіченою місцевістю та враховує зміни у продуктивності, які можуть бути спричинені спекою чи висотою.

ВИТРИВАЛІСТЬ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Використовуйте ці дані про витривалість у режимі реального часу, щоб відстежувати та контролювати своє навантаження, а також уникати перенапруги на початку бігу чи їзди на велосипеді.

СКОРИГОВАНИЙ ТЕМП З УРАХУВАННЯМ УХИЛУ ТРАСИ

Не видихніться до закінчення заняття. Дізнайтеся, як регулювати темп на різній місцевості, щоб діяти відповідно до свого плану.

ЧАС ВІДНОВЛЕННЯ

Після кожного тренування ця функція дозволяє дізнатися, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Вона навіть враховує інтенсивність тренувань та такі фактори, як стрес, повсякденна активність та сон.

РАДНИК ЗА ЧАСОМ ДОБИ – JET LAG ADVISER

Допоможіть звести до мінімуму наслідки зміни часових поясів, скориставшись рекомендаціями щодо освітлення, графіка сну та фізичних вправ під час наступної дальньої поїздки. Введіть дані про свою подорож до календаря програми Garmin Connect і відстежуйте, як ваш біологічний годинник адаптується до нового пункту призначення.

РАНКОВИЙ ЗВІТ

Отримайте огляд вашого сну, відновлення та прогнозу тренувань, щойно ви прокинетеся, а також статус ВСР, готовність до тренувань та погоду. Налаштуйте свій звіт, щоб побачити потрібні дані.

ВІДЖЕТ ДЛЯ ПЕРЕГОНІВ

Підготуйтеся до наступних перегонів, скориставшись порадами з тренувань, персоналізованими щоденними рекомендаціями з тренувань та прогнозами часу завершення на основі деталей дистанції, погоди та результатів.

ФУНКЦІЯ GARMIN COACH

Ці безкоштовні адаптивні плани тренувань містять рекомендації досвідчених тренерів і адаптуються до вас і ваших цілей. Тренування синхронізуються прямо з вашим годинником із програми для смартфона Garmin Connect.

ЩОДЕННІ ТРЕНУВАННЯ

Переглядайте щоденні рекомендовані тренування за весь тиждень, які адаптуються після кожної пробіжки відповідно до вашої продуктивності та відновлення, а також до наступних перегонів, в календарі програми Garmin Connect для смартфона.

ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Переглядайте розширені показники тренувань, що включають оцінку динаміки бігу, максимальне споживання кисню, поради щодо відновлення та багато іншого.

ВІЗУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ЧАСУ ПЕРЕГОНІВ (VISUAL RACE PREDICTOR)

Грунтуючись на вашій історії бігу та загальному рівні фізичної підготовки, оцініть, яким може бути ваш темп на дистанції 5 км, 10 км або навіть під час марафону. Крім того, дані про тенденції підкреслюють вплив вашого тренування з часом.

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ НА ЗАП'ЯСТІ

Годинник постійно вимірює частоту пульсу2 і попередить вас, якщо вона буде занадто високою або занадто низькою, поки ви перебуваєте у стані спокою. Це також допомагає оцінити, наскільки ретельно ви працюєте під час занять, навіть під час плавання.

ОЦІНКА СНУ І РОЗШИРЕНИЙ МОНІТОРИНГ СНУ

Отримайте повну інформацію про стадії легкого, глибокого та швидкого сну2Переглядайте все це в спеціальному віджеті, який включає оцінку сну та аналітичні дані.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МОНІТОРИНГ BODY BATTERY

Оптимізуйте енергетичні резерви вашого тіла, використовуючи варіабельність серцевого ритму, дані про стрес, сон та інші дані, щоб визначити, коли ви готові до активності або коли вам може знадобитися відпочинок.

.

ВІДСТЕЖЕННЯ СТРЕСУ

Варіабельність серцевого ритму використовується для розрахунку рівня стресу, тому ви можете визначити, чи спокійний у вас день, збалансований або напружений.

ТЕХНОЛОГІЯ SATIQ

Багатодіапазонний GPS з технологією SatIQ забезпечує чудову точність позиціонування за будь-яких умов, а також оптимізує час автономної роботи пристрою.

ДАТЧИКИ ABC

Прокладайте свій наступний маршрут за допомогою датчиків ABC, що включають висотомір для даних про висоту, барометр для моніторингу погоди та 3-осьовий електронний компас.

АКЛІМАТИЗАЦІЯ

Цей віджет показує вашу поточну висоту, акліматизовану висоту та корельовані значення Pulse Ox3, частоти пульсу2  і частоти дихання, тому ви можете бачити, як ви тримаєтеся на поточній висоті.

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO

Використовуйте планувальник сходжень ClimbPro, щоб в режимі реального часу переглядати інформацію про ваші поточні та майбутні підйоми, включаючи градієнт, відстань та набір висоти.

ПУТІВНИК КАРТАМИ NEXTFORK

Попередньо завантажені карти TopoActive з путівником NextFork роблять карти більш зрозумілими, допомагаючи орієнтуватися в маршрутах і бачити те, що знаходиться за наступним поворотом.

МУЛЬТИКОНТИНЕНТНІ ТОПОГРАФІЧНІ КАРТИ

Карти TopoActive для вашого регіону завантажені, щоб ваші дослідження не збивалися зі шляху. Переглядайте контури місцевості, висоти, вершини, парки, берегові лінії, річки, озера та інші географічні об'єкти. Завантажуйте додаткові карти світу через з'єднання Wi-Fi®.

КАРТИ SKIVIEW

Катайтеся по схилах із попередньо завантаженими топографічними картами і переглядайте назви трас та рейтинги складності для більш ніж 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.

КАРТИ ГОЛЬФ-ПОЛІВ

Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView для більш ніж 43 000 полів для гольфа по всьому світу, а також отримайте функцію «button targeting» (прицілювання за допомогою кнопки) та розрахунок відстані «PlaysLike Distance».

РОЗУМНІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення прямо на годинник за умови поєднання із сумісним смартфоном.

ФУНКЦІЯ STOCK TRACKER

Відстежуйте до 50 ваших улюблених акцій4 — прямо з вашого зап'ястя — за допомогою програми «Акції». Легко перевіряйте свої акції, щоб відстежувати їхні ціни та тенденції протягом дня.

БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ GARMIN PAY

Легко проходьте каси за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay через банки, що підтримують цей сервіс.

МУЗИЧНІ ДОДАТКИ

Завантажуйте пісні та плейлисти зі своїх облікових записів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитися передплата). Використовуйте бездротові навушники для прослуховування музики без використання телефона.

МАГАЗИН CONNECT IQ™

Завантажуйте циферблати, додавайте поля даних і отримуйте програми та віджети з магазина Connect IQ за умови поєднання із сумісним пристроєм.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ

Коли ваш годинник і телефон пов'язані, повідомлення із зазначенням вашого поточного розташування може бути надіслане вашим контактам вручну або — під час деяких заходів на свіжому повітрі — автоматично за допомогою вбудованої функції виявлення подій5.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • MARQ Commander (Gen 2) — Carbon Edition, нейлоновий ремінець жакардового плетіння чорного кольору з меланжевою обробкою
  • Чорний ремінець для годинника із силіконової гуми
  • USB-C/магнітний зарядний кабель
  • Документація

В коробке

 

За умови поєднання із сумісним смартфоном.

Точність відстеження активності.

Це не медичний пристрій, і не призначений він для використання для діагностики або моніторингу будь-яких захворювань; див. Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox доступний не у всіх країнах.

За умови поєднання із сумісним смартфоном. Всі дані, представлені в додатку Garmin Stocks Tracker, надаються виключно з інформаційною метою і не призначені для торгових або інвестиційних цілей. Див. Twelvedata.com/stocks для інформації про фондові біржі, на які поширюється додаток «Акції».

За умови поєднання із сумісним смартфоном. Вимоги та обмеження функцій безпеки та відстеження див. на сайті Garmin.com/safety.

Характеристики

Код товару
010-02722-01
Виробник
Garmin
Країна виробництва
США
Тип
розумний годинник
Дисплей
сенсорний, кольоровий
Функціональність
автоматична пауза, автоматичне коло, акселерометр, барометр, будильник, висотометр, гіроскоп, інтервальна тренування, календар, компас, моніторинг сну, музика, підсвічування дисплея, пульсометр, секундомір, лічильник калорій, лічильник кіл, таймер зворотного відліку, термометр, ударостійкий корпус, крокомір, Bluetooth, NFC, WiFi
Показати повністю
Показати всі