Смарт-годинник Garmin D2 Mach 1 Pro з вентильованим титановим браслетом

Смарт-годинник Garmin D2 Mach 1 Pro з вентильованим титановим браслетом

Смарт-годинник Garmin D2 Mach 1 Pro з вентильованим титановим браслетом від компанії Garmin - фото 1
75 000 ₴
Під замовлення
Від 5 175.00 ₴/міс Умови кредитування

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата частинами
 Миттєва розстрочка

Опис

Освітіть свій шлях

Будьте готові до польоту вдень або вночі. Цей розумний годинник преміум-класу оснащений вбудованим ліхтариком, над'яскравим AMOLED-дисплеєм та передовими інструментами для польотів та фітнесу.

Миттєво отримайте червоне світло або біле світло змінної інтенсивності за допомогою вбудованого світлодіодного ліхтарика.

Збережіть свій нічний зір, використовуючи для перегляду екрана у темряві режим червоного зміщення, який фільтрує синє світло.

Будьте завжди в курсі подій завдяки сенсорному AMOLED-екрану високої роздільної здатності з діагоналлю 1,4 дюйми.

Переглядайте авіаційну метеорологічну інформацію, дані про аеропорти та карти без використання телефона.

Залишайтеся у чудовій формі завдяки цілодобовому моніторингу здоров'я та понад 30 вбудованим спортивним додаткам.

Залиште зарядний пристрій вдома. D2 Mach 1 Pro працюватиме до 25 днів у режимі смарт-годинника.

 

Вбудований ліхтарик

Отримайте потужне освітлення, коли вам це потрібно, за допомогою вбудованого ліхтарика з червоним або білим світлом змінної інтенсивності.

Надвеликий дисплей

Приголомшливий 1,4-дюймовий AMOLED-дисплей з найвищою роздільною здатністю серед авіаторських годинників Garmin. На циферблаті стандартно відображаються індикатор UTC (Всесвітній Координований Час) та погода в аеропорту.

Матеріали преміум-класу

Демонструйте досконалість завдяки титановому безелю діаметром 51 мм та титановому браслету, які оснащені стійким до подряпин покриттям DLC.

Пристебніться для польоту

Пряма навігація

Отримайте безкоштовну навігацію без телефона прямо до найближчого аеропорту, а також будь-якого місця або дорожньої точки у всесвітній авіаційній базі даних.

Рухома карта

Переміщайтеся по рухомій карті одним дотиком і натискайте на дорожні точки, щоб отримати додаткову інформацію. Крім того, ви можете побачити радар NEXRAD1, накладений на ваш маршрут.

Зведення погоди

Отримайте доступ до авіаційної погоди, включаючи METAR, TAF та MOS2, щоб дізнатися про вітер, видимість, атмосферний тиск тощо1.

Метеограма

Переглядайте графічні зображення прогнозів MOS для конкретних аеропортів2, включаючи прогнози температурних тенденцій, вітру, точки роси, хмарності, ймовірності опадів та ін.

Стрілка курсу HSI

Слідуйте за стрілкою курсу HSI до пункту призначення, щоб легко побачити, ліворуч чи праворуч ви знаходитесь від бажаної траєкторії польоту.

Датчик кисню у крові

Використовуйте датчик Pulse Ox3, щоб дізнатися, наскільки добре рівень кисню в організмі пристосовується до розрідженого повітря на великих висотах.

Інформація про аеропорт

Переглядайте орієнтири злітно-посадкової смуги (включаючи компоненти вітру1), довжину та частоту аеропортів, наближаючись до пункту призначення.

Барометричний альтиметр

Дізнайтеся, якщо ви досягли бажаної висоти, або отримайте вібраційний сигнал, коли досягнете висоти, де може знадобитися додатковий кисень.

Реєстрація польотів

Автоматично починайте відстежувати політ одразу після зльоту. Потім автоматично перенесіть дату, тривалість, загальний час польоту та маршрут до свого облікового запису на сайті FlyGarmin.com®1.

Режим червоного зміщення

Технологія червоного зміщення фільтрує синє світло, щоб зберегти ваш нічний зір, і її можна активувати одним натисканням кнопки.

Аварійний режим

Активуйте, щоб побачити свою найкращу швидкість глісади, розрахункову відстань та час глісади під час проблем, пов'язаних із двигуном. Перегляньте покажчик пеленгу на найближчий аеропорт та список альтернативних аеропортів.

Налаштовувані попередження

Налаштуйте повідомлення для нових звітів METAR і TAF про зміни умов в аеропорту призначення, перевищення порогового значення компонентів бокового вітру тощо.

Оповіщення і таймери

Налаштуйте вібраційні оповіщення, які будуть нагадувати вам, коли настав час міняти паливні баки або виконувати інші термінові завдання.

UTC та часові пояси

Не відставайте від графіка під час подорожей завдяки показнику UTC на циферблаті та можливості відображення кількох часових поясів.

Передача плану польоту

Перенесіть план польоту з програми Garmin Pilot™у годинник D2 Mach 1 Pro та перегляньте список шляхових точок, включених у ваш маршрут.

Віджет сходу/заходу сонця

Щодня отримуйте відомості про час сходу та заходу сонця, а також години "цивільних сутінків".

Сумісність з технологією PlaneSync

Переглядайте інформацію про стан вашого літака, обладнаного технологією PlaneSync, включаючи інформацію про паливо, електрику, базу даних та місцезнаходження.

Консультант зі зміни часових поясів

Зведіть до мінімуму наслідки зміни часових поясів за допомогою рекомендацій щодо освітлення, графіку сну та фізичних вправ.

Спостерігайте за своїм тілом

Додаток Garmin ECG app

Додаток ЕКГ4 використовує датчики для запису електричних сигналів, які контролюють биття вашого серця. Програма аналізує цей запис, щоб виявити ознаки нерегулярного серцевого ритму, який називається миготливою аритмією.

Моніторинг енергії тіла BODY BATTERY

Оптимізуйте енергетичні резерви вашого тіла, використовуючи дані про варіабельність серцевого ритму, стрес, сон та інші дані, щоб визначити, коли ви готові до активності або коли вам може знадобитися відпочинок5.

Частота пульсу на зап'ясті

Годинник постійно вимірює частоту пульсу5 і попередить вас, якщо вона буде занадто високою або занадто низькою, поки ви перебуваєте у стані спокою. Ця опція також допомагає оцінити, наскільки ретельно ви працюєте під час занять, навіть під час плавання.

Відстеження стресу

Дані про варіабельність серцевого ритму використовуються для розрахунку рівня стресу, тому ви можете дізнатися, чи спокійний у вас був день, збалансований або напружений.

Оцінка сну та розширений моніторинг сну

Отримайте оцінку якості вашого сну та дізнайтеся, як його покращити. Навіть відстежуйте різні стадії сну, а також частоту серцевих скорочень5, стрес, рівень кисню в крові3 та частоту дихання.

Функція "Знімок здоров'я" (Health Snapshot)

Запишіть 2-хвилинний сеанс, щоб зафіксувати ключові статистичні дані: частоту серцевих скорочень5, варіабельність серцевого ритму, рівень кисню в крові3, частоту дихання та стрес. Потім створіть звіт із цією статистикою та поділіться ним через програму Garmin Connect™ на сумісному смартфоні.

Розширюйте межі ваших можливостей у фітнесі

Спортивні програми

Використовуйте завантажені профілі занять для бігу пересіченою місцевістю, плавання, бігу, їзди на велосипеді, піших прогулянок, веслування, катання на лижах, гри у гольф та командних видів спорту.

Анімовані тренування

Цей годинник містить зрозумілі анімовані кардіо-, силові тренування, тренування з йоги та пілатесу, які можна переглянути на екрані годинника. Вибирайте попередньо завантажені анімовані тренування або завантажуйте інші з Garmin Connect під час поєднання із сумісним пристроєм.

Показники ефективності

Переглядайте розширені показники тренувань, що включають оцінку динаміки бігу, максимальне споживання кисню, поради щодо відновлення тощо.

Щоденні тренування

Щоб тренуватися щоденно з урахуванням свого рівня фізичної підготовки, отримуйте рекомендації щодо бігу та їзди на основі поточного тренувального навантаження та тренувального статусу.

Тренер Garmin

Безкоштовні адаптивні плани тренувань містять рекомендації досвідчених тренерів та адаптуються до вас та ваших цілей. Тренування синхронізуються прямо з годинником через програму Garmin Connect.

Витривалість у реальному часі

Відстежуйте та керуйте своїм навантаженням, щоб уникнути перенапруги на початку пробіжки або заняття.

Досліджуйте нові напрямки

Підтримка мульти-GNSS

Отримайте доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС та Galileo) для більш точного відстеження в складних умовах, ніж це можливо за допомогою одного лише GPS.

Підтримка багатодіапазонних частот

Доступ до кількох частот, що передаються навігаційними супутниками, сприяє підвищенню точності визначення вашого місцезнаходження.

Підключення пристроїв inReach®

Виконайте сполучення з пристроєм inReach, щоб активувати SOS-повідомлення з вашого зап'ястя, увімкнути відстеження або надіслати заздалегідь задані повідомлення близьким6.

Тактичні функції

У режимі невидимості годинник припиняє збереження та передачу вашого місцезнаходження GPS, а також вимикається бездротове з'єднання. Функція аварійного відключення стирає на пристрої всю пам'ять користувача.

Координати з подвійною сіткою

Переглядайте координати свого місцеперебування у двох форматах, щоб краще розуміти ситуацію.

Міцна конструкція

Подорожуйте впевнено, користуючись годинником, створеним відповідно до стандартів MIL-STD-810G щодо термо-, ударо- та водонепроникності.

Датчики ABC

Прокладайте свій наступний маршрут за допомогою датчиків ABC, що включають висотомір для отримання даних про висоту, барометр для моніторингу погоди та 3-осьовий електронний компас.

Мапи Outdoor Maps+

Підпишіться на Outdoor Maps+ , щоб отримувати картографічний контент преміум-класу, наприклад супутникові знімки та покращені топографічні мапи, які завантажуються прямо на ваш годинник.

Поля для гольфа

Отримайте доступ до повнокольорових мап CourseView для понад 43000 полів для гольфа по всьому світу, а також скористайтеся сенсорним наведенням на ціль та функцією PlaysLike Distance.

Можливості для зв'язку

Розумні повідомлення

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення прямо на годинник за умови поєднання його із сумісним смартфоном.

Музичні додатки

Завантажуйте пісні та плейлисти зі своїх облікових записів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитися підписка). Підключіться до аудіопанелі або використовуйте бездротові навушники для прослуховування без використання телефона.

Безконтактні платежі Garmin Pay

Легко проходьте каси за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay через банки, які беруть участь у програмі.

Магазин Connect IQ

Завантажуйте нові циферблати, додайте поля даних і отримуйте програми та віджети з магазину Connect IQ, коли годинник сполучений із сумісним пристроєм.

Функція Power Manager

Подивіться, як різні налаштування та датчики впливають на тривалість роботи вашого годинника, щоб ви могли вносити зміни, які продовжать термін служби батареї.

Час роботи від батареї

Отримайте до 25 днів автономної роботи в режимі розумного годинника і до 46 годин в режимі польоту (GPS з SpO2).

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • Розумний годинник D2 Mach 1 Pro, титан DLC сірого кольору з вентильованим титановим браслетом
  • Чорний силіконовий ремінець для годинника
  • Кабель USB-C для заряджання/передачі даних
  • Документація
1 Якщо поєднати із сумісним смартфоном, підключити для передачі даних та використати технологію BLUETOOTH.
2 Доступно лише у США.
3 Це не медичний пристрій, і він не призначений для використання для діагностики чи моніторингу будь-яких захворювань. Pulse Ox доступний не у всіх країнах.
4 Додаток ЕКГ доступний лише на деяких розумних годинниках Garmin з останньою версією програми для смартфона Garmin Connect та програмного забезпечення для годинника. Додаток ЕКГ діє не в усіх регіонах; інформацію про доступність див. на сайті Garmin.com/ECG. Додаток ЕКГ не призначений для використання особами віком до 22 років. За допомогою програми ЕКГ сумісний смарт-годинник Garmin може генерувати ЕКГ, подібну до одноканальної електрокардіограми.
5 Точність відстеження активності.
6 Потрібна активна супутникова підписка. Деякі юрисдикції регулюють чи забороняють використання пристроїв супутникового зв'язку. Користувач несе відповідальність за знання та дотримання всіх чинних законів у юрисдикціях, де планується використовувати пристрій.

Характеристики

Код товару
010-02804-81
Виробник
Garmin
Країна виробництва
США
Тип
розумний годинник
Дисплей
сенсорний, кольоровий
Показати всі